שולטים בבית מרחוק - 0404
שולטים בבית מרחוק

שולטים בבית מרחוק

להדליק את הדוד החשמלי מבלי להיות בבית, לקבל התראות על המערכת החשמלית בבית בעודכם נמצאים בחו"ל – לא זה לא פרק מספר מדע בדיוני או טריילר של סרט פנטזיה. בזכות מערכות בית חכם ניתן לבצע מגוון רחב של פעולות מידיות, חסכניות ונוחות. בעזרת הטכנולוגיה המשוכללת תוכלו לשלוט במוצרים החשמליים שלכם מבלי לקום מהספה הנוחה בסלון, תוך שימוש בשלט רחוק המתחבר לרשת הביתית או באמצעות הטלפון הסלולרי שכל אחד מכם נושא עמו בכיס הקטן.

ליהנות ממוצרים מגוונים

אם אתם מעוניינים לשלב מערכת בית חכם בביתכם הפרטי, דעו כי אתם עומדים בפתחו של עולם חדיש, טכנולוגי ומהיר. גם הטכנו-פובים שביניכם יוכלו לגלות את היופי שבמוצרים החשמליים שלכם שעברו שדרוג משמעותי:

משרים ביטחון על הבית – הבית נחשב למקום מוגן ובטוח, עד שלילה אחד מחליט פורץ זדוני לחדור אל ביתכם, לגנוב את חפציכם היקרים ואולי אף להפחיד את בני הבית. מערכת אבטחה חכמה מאפשרת לכם לעקוב אחר כל התרחשות מוזרה ובלתי צפויה בבית. כאשר המערכת מזהה פעילות חשודה כמו פתיחת חלון או דלת, היא שולחת באופן אוטומטי הודעות למכשיר הנייד.

שומרים על אוויר נקי בבית – רגש סביבה הוא חיישן אוטומטי המבצע פעולות אוטומטיות אם הוא מבחין בשינויים בבית. כך לדוגמה, אם הוא חש כי האוויר בבית דחוס, גורם הרגש לפתיחה אוטומטית של התריס ולהזרמת אוויר נקי וטוב.

שולטים בתריסים – תריסים חכמים פועלים על בסיס מפסק אלחוטי המאפשר לכם לשלוט בהם מרחוק. אם אינכם מעוניינים לקום בכל רגע כדי לגשת אל החלון ולווסת את התריסים בכל עת, תוכלו לשלוט בהם באמצעות אפליקציה לנייד או שלט רחוק.

לשלוט במכשירי החכם – אם המערכת שלכם היא מערכת חשמל רגילה, עליכם להימצא בבית בפועל כדי לשלוט במכשירים האלקטרוניים. אך בזכות שקע חכם השולט על מוצרי החשמל שלכם, השמים הם הגבול. בדרך זו אינכם צריכים להיות בבית כדי לכבות את מכונת הכביסה או להדליק את המחשב. את השקע החשמלי מחברים אל הרשת הביתית במטרה להשיג שליטה חכמה על המוצרים.

הדוד החכם – כולנו מכירים את שיחות הטלפון הקצרצרות שבמהלכן אנו מבקשים מאחד מבני הבית להדליק את הדוד החשמלי כדי שלא תצטרכו לחכות כחצי שעה עד שהדוד יתחמם. בזכות דוד חשמלי חכם אינכם צרכים תלויים באחרים – הדליקו אותו בעזרת הטלפון הסלולרי.  

 

 

להתחדש במתג

מתגים לחשמל מלווים אותנו בכל עת. תוכלו להחליף את המתגים החשמליים הישנים והמגושמים במתגים מעוצבים משוכללים. למתגים אלה יתרונות לא מעטים. ראשית, הם חסינים בפני מים ודליקות, ומשום כך הם מאובטחים הרבה יותר – אין סכנת התחשמלות בעת מגע ביד רטובה ושריפות בבית הן מחוץ לתחום. נוסף על כך, מדובר במפסק עמיד אשר יכול לשמש אתכם לטווח ארוך, והם חסינים מפני פגעים חיצוניים שונים כדוגמת פגעי אור, חום ובעלי חיים. כך שכל השקעה במתגים אלה היא ברוכה ומשתלמת. ולבסוף, מתגים לחשמל פועלים באמצעות טכנולוגיית טאצ'. כדי להדליק או לכבות את האור עליכם לגעת קלות במתג, והוא יגיב במהירות למגע ידכם.

לבחור את החברה הנכונה

בית חכם אלחוטי מתאים לכל מי שמעוניין להכניס חידוש לביתו ולהפוך את חייו ואת חייהם של בני משפחתו לקלים ונגישים יותר. אך לפני הכול, חשוב לבחור את החברה הנכונה אשר תטפל תקין עבורכם את האביזרים החכמים. בחרו חברה שיש לה ניסיון רב בתחום. חברת הומיטק, למשל, היא חברה מקצועית המספקת מגוון רחב של מוצרים חשמליים ומוצרים חכמים ללקוחות ברחבי הארץ. תוכלו להיעזר בנציגים המקצועיים של הומיטק כדי לבחור את המוצר הטוב ביותר עבורכם.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]