פרקליטי שרה נתניהו: "המידע שנחשף מוכיח שהתיק נגדה היה תפור, מזוהם ומושחת מתחילתו" - 0404
פרקליטי שרה נתניהו: אוליבייה פיטוסי, פלאש 90

פרקליטי שרה נתניהו: "המידע שנחשף מוכיח שהתיק נגדה היה תפור, מזוהם ומושחת מתחילתו"

פרקליטי שרה נתניהו מפרסמים הודעה בעקבות חשיפת פרשת הטיוח וניגוד העניניים במשטרה ובפרקליטות ודורשים לבטל את פסק הדין נגדה.

פרקליטי שרה נתניהו: "אתמול הטיל העיתונאי עמית סגל פצצה כשחשף שהחוקר הבכיר שחקר את שרה נתניהו פעל בניגוד עניינים חמור והיה מנוע מלעסוק בתיק.

החוקר הבכיר שיקר למח״ש כשנשאל אם יש מניעה מדוע לא יעסוק בחקירת הגב׳ נתניהו, וענה- שאין.

כעת מתברר שהחוקר שיקר, ובזמן שהוביל את החקירה נגד הגב׳ נתניהו הוא היה במערכת יחסים אינטימית עם ג׳ודי מוזס, אחותו של נוני מוזס ואויבת מושבעת של משפחת נתניהו. גם התברר, שהפרקליטות ידעה שהחוקר נמצא בניגוד עניינים והסתירה זאת.

אותו חוקר אף ניסה להדיח עדה, סבטלנה גורדיצקי, עובדת מעון ראש הממשלה, ואיים עליה שאם לא תיתן עדות שקר נגד ראש הממשלה – הוא ישלח אותה לכלא.

בעקבות העדיויות המטלטלות שנחשפו ומגלות שהמשטרה והפרקליטות תפרו את תיקי החקירה נגד שרה נתניהו וזיהמו אותן כבר בתחילתן, החליטו פרקליטיה של הגב׳ נתניהו לפנות למבקר המדינה בדרישה לקבל את כל המידע והמסמכים הרלבנטיים לצורך ביטול הרשעתה וחקירת הנסיבות שהביאו להגשת כתב אישום המעוות והשקרי נגדה.

המידע שנחשף מוכיח שהתיק נגד שרה נתניהו היה תפור, מזוהם ומושחת כבר מתחילתו. משהתבררו העובדות החד-משמעיות על ניגוד העניינים העמוק בו היה מצוי החוקר הראשי בתיק נגדה, יש לבטל את פסק הדין נגד הגב׳ נתניהו, ולזכות אותה לאלתר.

התנהלות המשטרה והפרקליטות מעידה על דרך ניהול ההליך הפסול כנגד הגב' נתניהו באופן הגובל בעבירות פליליות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]