קרעי: "הקמת ביה"ח בנגב חשובה וצריכה לצאת לפועל באופן מיידי" - 0404
קרעי:

קרעי: "הקמת ביה"ח בנגב חשובה וצריכה לצאת לפועל באופן מיידי"

ועדת המשנה לענייני הנגב של הוועדה לביקורת המדינה, בראשות ח"כ שלמה קרעי, קיימה היום (שלישי) את ישיבתה הראשונה. הדיון עסק בעיכוב בהקמת בית החולים השני בנגב – שש שנים לאחר החלטת ממשלה שקבעה כי זהו צורך הכרחי, עם גידול האוכלוסייה.

בדיון עלה כי למרות שהתכניות ומיקום המרכז הרפואי כבר אושרו ועברו את השלבים במועצה לתכנון ובנייה, ומשרד הבריאות אף סיים את תכניות הפרוגרמה כיצד ייראה בית החולים, במשרד האוצר טרם אושרה המסגרת התקציבית כדי שתאפשר בפועל יציאה למכרז מי ייבנה את בית החולים.

יהונתן סמייה, דוברות הכנסת

יו"ר הוועדה, ח"כ שלמה קרעי: "עושה רושם שכולם מסכימים אבל שום דבר לא מתקדם באמת. אני שמח שהדיון הזה לפחות מביא לחידוש השיחות בין האוצר לבריאות שידווחו כאן בוועדה על ההתקדמות בדיון ההמשך.

הקמת בית החולים חשובה וצריכה לצאת לפועל באופן מיידי. יחד עם זאת, זה לא יכול לקרות כמהלך יחיד ועצמאי, אלא במקביל לגיבוש תכנית מהירה וממוקדת לתוספת משמעותית של כוח אדם רפואי ומקצועי לנגב ולהכשרת צעירים וצעירות תושבי הנגב למגוון המקצועות הנדרשים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]