רגבים בהתנצלות למשפחת אבו אל-קיעאן: "הוטעינו בידי המשטרה - מבקשים סליחה" - 0404
רגבים בהתנצלות למשפחת אבו אל-קיעאן:

רגבים בהתנצלות למשפחת אבו אל-קיעאן: "הוטעינו בידי המשטרה – מבקשים סליחה"

תנועת רגבים התנצלה היום (שלישי) בפני משפחתו של יעקוב אבו אל-קיעאן, שנהרג בשוגג במהלך פינוי בנייה בלתי חוקית בנגב, ותואר על ידי המשטרה והמפכ"ל דאז, כמחבל.

מרגבים נמסר: "אתמול נחשף כי פרקליט המדינה שי ניצן חיפה על מחדלי מפכ"ל המשטרה בפרשת אום אל חיראן, בה נהרגו באופן טראגי יעקוב אבו אל-קיעאן והשוטר ארז לוי, במהלך פינוי מתחם לא חוקי. ניצן היה מודע היטב לכך שמר אבו אל-קיעאן לא היה מחבל, ולמרות זאת בחר להסתיר מידע חשוב זה מהציבור.

רגבים דוחפת ופועלת לקידום הסדרת התיישבות הפזורה הבדואית ביישובי קבע, דבר המחייב גם אכיפת חוק נוקשה והריסת בנייה לא חוקית, ודווקא משום כך חשוב לנו להתנצל בפני משפחתו של יעקוב אבו אל-קיעאן, על התגובה שהוצאנו באותו בוקר קשה.

על בסיס הטעיית המשטרה תיארנו את מר אבו אל-קיעאן כמחבל וכרוצח. הפרסומים האחרונים מבהירים היטב את גודל הטעות. ברוח ימי הסליחות, אנו מבקשים סליחה ממשפחתו ומחבריו על הפגיעה בשמו. שלא תדעו עוד צער".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]