גמזו: "מתנצל בפני החברה החרדית אם הרגישה שקובעים ערים אדומות נגדם" - 0404
גמזו: לע"מ

גמזו: "מתנצל בפני החברה החרדית אם הרגישה שקובעים ערים אדומות נגדם"

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים היום (שני) ביקור עבודה במפקדה המשימתית לקטיעת שרשרת ההדבקה בבסיס פיקוד העורף. בסיור השתתפו גם שרי הבריאות והביטחון ופרויקטור הקורונה הלאומי.
 
בתום הסיור ראש הממשלה מסר הצהרה לתקשורת במפקדת הקורונה, בה התייחס למצב התחלואה בישראל. כמו כן נתניהו התייחס להחלטה לדחות את הסגר הלילי למחר.
 
ראש הממשלה התייחס בין היתר לאמירתו של יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, שקרא לציבור שלא לציית להנחיות הממשלה: "ייתכן שאנחנו בעליית תחלואה גבוהה. לצערי, פוליטיקאים מנצלים את המגיפה ואומרים לא לציית למשטרה ולראשי אכיפת החוק – זו אנרכיה, שלחתי להם מכתב והוריתי להם להפסיק עם האנרכיה הזו ולגלות אחריות".

שר הביטחון בני גנץ התייחס גם הוא לעלייה בהיקף התחלואה בנגיף הקורונה במהלך הצהרה שהעניק לצד רה"מ, ואמר: "היעד שלנו הוא לקטוע שרשרת הדבקה להכניס לבידוד למינימום האפשרי בהתאם לתקינת משרד הבריאות. שיתוף הפעולה הגדול מאוד והראוי לציון בין הגופים. זה לא שאלה של קרדיט – אלא תוצאה בציבור". 

פרויקטור הקורונה פרופ' רוני גמזו הוסיף והתנצל בפני החברה החרדית: "מתנצל בפני החברה החרדית אם היא הרגישה שאנחנו קובעים ערים אדומות נגדם. זה לא היה נגדם אלא רק כדי להילחם בקורונה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]