מפקד פיקוד הצפון: "המצב הביטחוני המיוחד לא תם, נמשיך בהיערכות המוגברת" - 0404
מפקד פיקוד הצפון:

מפקד פיקוד הצפון: "המצב הביטחוני המיוחד לא תם, נמשיך בהיערכות המוגברת"

מפקד פיקוד הצפון, אלוף אמיר ברעם, קיים היום (ראשון) מפגש עם ראשי הרשויות ומנהלי בתי החולים בצפון לטובת עדכון בתמונת המצב הביטחונית ושיח אודות אתגרי התקופה הקרובה. בנוסף, התקיימה הרמת כוסית לרגל ראש השנה התשפ"א.

פיקוד הצפון רואה בראשי הרשויות המקומיות ובמנהלי בתי החולים שותפים מרכזיים וחשובים במאמץ לשמירה על השגרה האזרחית בצפון. כוחות צה"ל בגזרת הצפון ממשיכים לשמר את מוכנותם ולהיערך אל מול מגוון תרחישים על מנת לממש את משימת ההגנה על תושבי הצפון ומדינת ישראל.

מפקד פיקוד הצפון, אלוף אמיר ברעם: "עד עתה עמדנו בהישגים הביטחוניים שהצבנו לעצמנו, בין השאר מניעת הישגים מחיזבאללה, שימור השגרה האזרחית והתיירות בצפון, פתיחת שנת הלימודים באופן תקין והמשך המערכה אל מול ההתבססות האיראנית בסוריה, כמו כן התעצמות חיזבאללה בלבנון. עדיין, המצב הביטחוני המיוחד לא תם ואנו נמשיך בהיערכות המבצעית המוגברת גם אל תוך השבועות הקרובים".

דובר צה"ל

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com