ח"כ קלנר: "מערכת המשפט היא האיום הגדול ביותר על ההתיישבות" - 0404
ח

ח"כ קלנר: "מערכת המשפט היא האיום הגדול ביותר על ההתיישבות"

חבר הכנסת אריאל קלנר ביקר היום (ראשון) במספר מוקדים במטה בנימין, יחד עם ראש המועצה האזורית, ישראל גנץ. חה"כ קלנר שמע מקרוב על צרכי המתיישבים ובפרט ביישוב "בני אדם" בו מיישבים אדמות מדינה אסטרטגיות, אבל קשיים משפטיים מעכבים את פיתוח המקום.

בנוסף ח"כ קלנר ביקר בעפרה, יחד עם מזכיר היישוב סמי קרסנטי, ובמוסדות עמותת "לב בנימין", הפועלת לשילוב ילדים עם צרכים מיוחדים.

בתום הביקור אמר ח"כ קלנר: "האיום הגדול ביותר על ההתיישבות היהודית ביו"ש מגיע מהמערכת המשפטית ובג"ץ בראשה. המערכת המשפטית רואה בתושבים היהודים זרים ובערבים ילידים וזה בניגוד לדעת רוב העם בישראל. לכן עושה המערכת המשפטית הכל כדי להתעמר בהתיישבות יהודית שנבנתה בתום לב (כמו מצפה כרמים) ומאידך למנוע הרס בתי מחבלים, אף שמערכת הביטחון רואה בכך כלי הרתעה משמעותי. כל זה נובע מחוסר אמון בצדקת הדרך.

כמי שמשחר נעוריו נאבק למען ארץ ישראל, אני מתחייב להיאבק יחד עם חבריי בליכוד לפיתוחה ושגשוגה של ההתיישבות ולריסון האקטיביזם השיפוטי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]