צביעת דירות בתקופת הקורונה - 0404
צביעת דירות בתקופת הקורונה freepik

צביעת דירות בתקופת הקורונה

משבר הקורונה השפיע באופן עמוק על כל אחד ואחת מאיתנו, ובהחלט מורגש באורח החיים. זהו זמן של שינויים, לטוב ולרע, וגם של הזדמנויות והתחדשות. אחת הדרכים להתחדשות עוברת דרך הבית בו אתם מתגוררים וכנראה גם מבלים בו יותר שעות במהלך היום יחסית לתקופה שלפני המשבר. אז למי שחושב על צביעת דירות בתקופת הקורונה חשוב לקרוא את השורות הבאות.

המרכז לצביעת דירות – מקפידים על קלה כחמורה

כאשר אתם מזמינים את שירותי המרכז לצביעת דירות, תוכלו להיות בטוחים שהמלאכה תתבצע בהתאם לכל ההנחיות של משרד הבריאות. אנשי המקצוע שלנו מקפידים הקפדה יתרה על כל הכללים, לרבות שמירת מרחק מאנשים, לבישת מסיכות וכן הלאה, וזאת לא רק בבית שלכם או אצל כל לקוח ועם כל ספק שמולו אנו עובדים. אנו גם מודעים לכך שבמשבר הקורונה נפגעה הכנסתם של אנשים רבים, ולכן חשוב לנו שתדעו שאצלנו תקבלו צביעת דירה בזול בכל הארץ, ולא מדובר בהוצאות יקרות במיוחד.

האם לצבוע לבד?

אנו גם מודעים לכך שבתקופת הקורונה אנשים רבים מעוניינים לנצל את הזמן הפנוי בבית ולצבוע את דירתם לבדם. זוהי משימה אפשרית, אולם קחו בחשבון שהיא דורשת התגייסות. כך לדוגמא, יש לרכוש רולר באיכות גבוהה ומברשת המתאימה לצבע אקרילי, ניילונים לכיסוי הרצפות ורהיטים של ניתן להזיז, כלי עבודה שיאפשרו הוצאה של ברגים ודיבלים מהקירות, שפכטל למילוי סדקים וכדומה. יש גם לרכוש כמובן את הצבע המתאים, לרוב אקרילי אך ניתן לבחור גם אחר, בגוון המשתלב היטב בסגנון הבית והאווירה המבוקשת (תוכלו להתייעץ עם מעצב פנים או מכר שאתם סומכים על דעתו). מעבר לכך יש לבצע כמובן את העבודה עצמה, המתחילה בניקוי של הקירות – הטיח המתקפל, המסמרים והדיבלים, פריסת הניילונים על הרצפה, וביצוע צביעה אחידה על פני כל הקיר.

אין ספק שמדובר במשימה הגוזלת זמן, וגם כרוכה בעלויות על רכישת הציוד המתאים והצבעים. מאידך, כשאתם מזמינים מאיתנו צביעת דירות בזול בכל הארץ, אנו נגיע עם כל הכלים ועם הצבע, ונבצע את העבודה ברמה מקצועית גבוהה ביותר, באחריות.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]