פוינטר טלוקיישן מודיעה: נספק ציוד לתחום המכונית המקושרת עם יבואנית רכב ישראלית - 0404
+
פוינטר טלוקיישן מודיעה: נספק ציוד לתחום המכונית המקושרת עם יבואנית רכב ישראלית

פוינטר טלוקיישן מודיעה: נספק ציוד לתחום המכונית המקושרת עם יבואנית רכב ישראלית

פוינטר טלוקיישן בע"מ, ספקית מובילה של טכנולוגיה ושירותים לניהול משאבים ניידים, הודיעה כי החלה בשיתוף פעולה לאספקת פתרונות של מכונית מקושרת עם קבוצת לובינסקי, היבואנית הרשמית של כלי הרכב של פיג'ו, סיטרואן DS  ו- MG  בישראל תחת השם TOUCH.

פתרון המכונית המקושרת מבוסס על פתרון Android infotainment, ומגובה בשירותי הערך המוסף של פוינטר. בין השירותים המוצעים במערכת ה TOUCH: רדיו אינטרנטי (הכולל גם רשימות השמעה מתעדכנות לפי מגוון רחב של סגנונות לבחירה), ספריית יישומים מאובטחים, גישה לספר הרכב ומידע טכני (כדוגמת הסבר לכל נורת חיווי ואזהרה ברכב), שירותים מבוססי מיקום, ניווט בגרסה עדכנית, זיהוי אירועי תאונה ובטיחות ומתן סיוע חירום בזמן אמת, יישומי חניה, גישה 24/7 לשירות וחדר בקרת חירום, העברת מידע בנוגע לתחזוקת הרכב על ידי קבלת התראה לביצוע שירות או רישוי שנתי, הזמנת תור במרכז שירות בתאריך נבחר, זימון לאירועי השקה, הזמנת סיוע ושרותי דרך, שליחת מסרים ב- Push לצורך שיפור וחיזוק הקשר עם הלקוח לאחר המכירה והזמנות וקידום מכירות מצד יבואנית הרכב.

מערכת ה- TOUCH תתחבר ליישומון על המכשיר הנייד של הנוהג ברכב ותאפשר שימוש בכל השירותים מהטלפון הנייד. כמו כן, המערכת כוללת יחידת מיגון פוינטר MAX הפועלת בתקשורת לוויינית ומהווה פיתרון מתקדם למיגון, ללא שימוש בקודנית, אשר שמה דגש על הנוחות עבור המשתמש. המערכת כוללת רגשי תנועה ואקסלרומטר המסוגלים לזהות מקרי חירום, תאונות וניסיונות גניבה ולהתריע למוקד ולספק מגוון שירותים כמו דיווח על מיקום הרכב, פיקוח הורים על מהירות הנסיעה ויציאה ממתחמים מוגדרים, שכחת ילדים ברכב ועוד.

דוד מחלב, מנכ"ל פוינטר ציין: "פעילות המכונית המקושרת מאפשרת ליבואניות הרכב לשמר ולחזק את היחסים ביניהן לבין הלקוחות, מעבר לשלב הראשוני של עסקת קניית הרכב. הפעילות מספקת ערך מוסף לצרכן וליבואן הרכב. אנו מזהים פוטנציאל משמעותי בשוק זה ומצפים לבסס קשרים דומים עם יבואניות רכב מובילות נוספות בישראל ובעולם".

דני שביט מנכ"ל לובינסקי הוסיף: "לובינסקי רואה את עצמה מובילה בתחום פתרונות רכב מקושר ומחויבת למתן שרותי ערך מוסף ללקוחותיה. בחרנו בפוינטר בזכות המובילות הטכנולוגית והיכולת של שתי החברות גם יחד לתת מגוון פתרונות רחב ומגוון לתועלת לקוחותינו. אני צופה כר נרחב להתפתחות עתידית לשרותי ערך מוסף מקושרים ושמח על השותפות".