נפרדים: רס"ב אילן קדוש מנקודת המשטרה בקרית טבעון עובר לקרית מוצקין - 0404
+
נפרדים: רס"ב אילן קדוש מנקודת המשטרה בקרית טבעון עובר לקרית מוצקין

נפרדים: רס"ב אילן קדוש מנקודת המשטרה בקרית טבעון עובר לקרית מוצקין

נקודת המשטרה בקרית טבעון נפרדת מרס"ב אילן קדוש, שעובר  בתחילת ספטמבר לתפקיד זהה בקרית מוצקין. קדוש שירת את תושבי טבעון מזה 14 שנה, כאשר במהלך עבודתו יזם והקים את יחידת הג'יפאים בקרית טבעון והיה שותף להקמת  משמר השכונה.  קדוש היה שותף פעיל בהגברת תחושת הביטחון של תושבי הקריה תוך עבודה בשיתוף פעולה מלא עם קב"ט המועצה וגורמים נוספים ברשות. במסגרת עבודתו היה פעיל בהכנה והעברה של ימי קהילה ומשטרה, הרצאות בנושא ביטחון בגני ילדים, בתי ספר ובתי אבות ועוד.  אילן קדוש היה חלק בלתי נפרד מהנוף בקריה.

אילן קדוש: "נקודת המשטרה בקרית טבעון היתה בית עבורי ותמיד השירות לאזרח עמד לנגד עיניי. אני מבקש להודות לכל עובדי המועצה, בראשם ראש המועצה דוד אריאלי, קב"ט המועצה אלי זיו וכל מנהלי המחלקות, על שיתוף הפעולה לו זכיתי במהלך שנות עבודתי בקרית טבעון.
כמו כן, מבקש להודות למתנדבים הרבים אשר סייעו לי במסגרת תפקידי בשמירה על ביטחונם של תושבי היישוב. קרית טבעון ותושביה מהווים חלק בלתי נפרד מהשנים המשמעותיות בחיי ויש לי פינה חמה בלב לכל אחד ואחת מהם. בהזדמנות זו אני מאחל לתושבי קרית טבעון  שנת לימודים בטוחה ומוצלחת ושנה טובה".

קב"ט אלי זיו: "אילן קדוש היה חלק בלתי נפרד מהנוף בקרית טבעון. בכל אירוע ברשות ובמוסדות החינוך אילן היה מוכן לעזור, לייעץ ולהקשיב לכל בעיה. לאילן היה קשר מיוחד עם כל תושב שהיה צריך את עזרת המשטרה ובכלל. אילן הכיר כל רחוב או שכונה ביישוב ותמיד מוכן לסייע ולעזור.
אני באופן אישי נחשפתי למספר מקרים שבהם גיליתי אדם וחבר אכפתי שרואה קודם כל את האדם שמולו. לנו במועצה אילן יחסר מאוד ואנו מאחלים לו הצלחה בתפקידו החדש ותמיד נדע כי יש חבר שאיתו ניתן להתייעץ במידת הצורך. תודה אילן בשם צוות הביטחון והפיקוח במועצה ובשם כל מוסדות החינוך על הסיוע והאכפתיות".