60 שנה למעלות - אלפים צפויים להגיע לאירוע המרכזי בהשתתפות אישיים רבים - 0404
+
60 שנה למעלות – אלפים צפויים להגיע לאירוע המרכזי בהשתתפות אישיים רבים אלוני מור

60 שנה למעלות – אלפים צפויים להגיע לאירוע המרכזי בהשתתפות אישיים רבים

מעלות חוגגת 60 שנה להיווסדה באירוע ענק שיתקיים באמפי 'ברוכים הבאים' בעיר בתאריך ה-14.09 החל מהשעה 20.00, בהשתתפות אישיים רבים.

בתוך כך, אלפי אנשים צפויים להגיע לחגוג עם העיר ותושביה את יום הולדתה ה-60, וליהנות מהופעות ואירועים שיתקיימו באותו ערב, וביניהם הופעה של הזמר אייל גולן ומופעי ענק של שירה, ריקוד ופירוטכניקה. בנוסף, במסגרת האירוע יתקיים טקס חלוקת אותות העיר, במסגרתו יעניק ראש העיר שלמה בוחבוט, פרסים לשמונה יקירי העיר מעלות-תרשיחא ובהם יו"ר הסוכנות היהודית נתן שירנסקי, אשת העסקים – רעיה שטראוס, צה"ל ועוד. כמו כן, באירוע יוקרן פרומו לסרט דוקומנטרי אודות העיר מעלות בהשתתפות זאב רווח (הסרט המלא יוקרן בפסטיבל דוקאביב גליל בעיר בחודש נובמבר) ויחולקו מתנות למשתתפים.

במהלך הערב יופגשו בני הדור הצעיר של מעלות עם בני הדור הוותיק של העיר, כחלק מתכנית "ספה משותפת". התכנית מאפשרת לבני הדורות לדון בעבר, בהווה ובעתיד של העיר.

ראש עיריית מעלות שלמה בוחבוט אמר בנושא כי "שישים שנה עברו מאז הקמתה של העיר, ואנחנו רואים לנגד עינינו כיצד הפכה המועצה הקטנה ומעוטת היכולת לעיר איתנה, מתקדמת וססגונית שמהווה מודל לחיקוי, רבות מכך, תודות לתושבים האיכותיים, המסורים והחמים שהם סוד כוחה של העיר. חגיגות השישים של מעלות הן הזדמנות עבורנו לחגוג את ההישגים התיירותיים, החברתיים והנדל"ניים של העיר בשנים האחרונות. אני מתרגש לחלוק עם התושבים והסביבה את התנופה הגדולה וההצלחות של העיר המדהימה הזו, ואני מזמין את כולכם להגיע לחגוג איתנו".