תא 'אם תרצו' באוניברסיאת אריאל התנדב בהר ברכה: "העוגן להחלת הריבונות" - 0404
תא 'אם תרצו' באוניברסיאת אריאל התנדב בהר ברכה: אם תרצו

תא 'אם תרצו' באוניברסיאת אריאל התנדב בהר ברכה: "העוגן להחלת הריבונות"

חברי "אם תרצו" באוניברסיטת אריאל קיים היום (רביעי) התנדבות ביקבי הר ברכה. בתא "אם תרצו" באוניברסיטה החליטו לאחרונה להפוך למרכז של תרומה לקהילה, מעבר לפעילות הסטודנטיאלית הרגילה ובשל כך הוא פועל רבות ברחבי יהודה ושומרון.
בין האירועים האחרונים אותם קידמו בתא: חלוקת דברי מתיקה לחיילי צה"ל, פעילות למען אנשי מערך הרפואה הפועלים מול נגיף הקורונה הפועלים ביהודה ושומרון, פעילות עם נוער וכעת סיוע חקלאי ביקבי הר ברכה.

בין שאר המתנדבים שהגיעו היום ליקבי הר ברכה היו תלמידי מכינת מעלה אפרים בבני דוד.

לדברי דידי אביגד, ראש תא "אם תרצו" באוניברסיטת אריאל, "תא 'אם תרצו' באריאל הוא משפחה של ממש ומהווה מגדלור לכל תושבי האזור. לדבריו: "יצאנו הבוקר להתנדב בבציר ענבים ביקב הר ברכה, ללא ספק חוויה ממלאת ומספקת. עבודת האדמה הינה חלק בלתי נפרד מאהבת הארץ ועתיד המדינה.
מזמין את כל עם ישראל לצאת גם לשדות, לעזור לחקלאים ולהרגיש את הארץ. שמחים להמשיך ולקיים את דברי הנביא: "עוֹד תִּטְּעִי כְרָמִים בְּהָרֵי שֹׁמְרוֹן נָטְעוּ נֹטְעִים וְחִלֵּלוּ. הפעילות היומיומית שלנו למען התיישבות היא העוגן להחלת הריבונות אשר אנו מקווים שתתבצע בקרוב".

צילום: אם תרצו

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]