שירותי ביוב בתל אביב יפו - 0404
שירותי ביוב בתל אביב יפו FREEPIK

שירותי ביוב בתל אביב יפו

אם אתם גרים בתל אביב יפו והסביבה, ואתם נתקלתם בבעיית ביוב בבית שלכם, במקום העבודה, או אפילו בחצר המשותפת – תוכלו להזמין ביובית בתל אביב, קבלני הביוב המקצוענים שלנו יגיעו אליכם תוך זמן קצר, ועם צוות אנושי ומיומן,  ישתמשו בכל הכלים המקצועיים והטכנולוגיים שיש להם, על מנת לפתור את הבעיה שיש לכם ביעילות, במהירות ובבטיחות רבה.

מתי צריך להזמין קבלן ביוב? 5 מקרים קלאסיים

  1. כשיש הצפה של מים במרתף, או במקום אחר שאתם לא מצליחים להתמודד עם ההצפה בכוחות עצמכם. לקבלן ביוב יש מכשיר ענק ועוצמתי הנקרא 'ביובית' שיש לו כח שאיבה עוצמתי במיוחד, כך שתוך זמן קצר כל האזור יחזור להיות יבש.
  2. כשיש הצפת ביוב – לא נעים, הריחות מתפשטים לכל אבר, וגם השכנים מן הסתם סובלים מאד ממציאות כזו. קבלן ביוב, מגיע במהירות, מפעיל את הביובית, ושואב את כל הביוב לאתר פסולת המותר על פי החוק (כמובן אסור לשפוך ביוב ופסולת אלא רק למקומות שמיועדים לכך על פי החוק, על מנת שלא לזהם את כדור הארץ בכלל, ואת ארצנו הקדושה בפרט).
  3. פתיחת סתימות ביוב – אם יש לכם סתימה במערכת הביוב (לא מדובר על סתימה בצנרת הקטנה של הבית – שהיא עבודה לאינסטלטור, אלא על סתימה במערכת הביוב שמתחת לבית ובחצר), כדאי להזמין קבלן ביוב במהירות האפשרית. קבלן הביוב ישתמש בכלים המקצועיים שיש לו על מנת לזהות את מקור הבעיה והיכן בצנרת בדיוק נמצא הסתימה בביוב (עבור זה יש לקבלני הביוב מצלמה מיוחדת ומתוחכמת הייעודית לחיפוש בצנרת). ולאחר מכן, יפעיל את הביובית הפעם כזרם עוצמתי של מים, שפותח את כל הסתימות שעוברות בדרכו.
  4. ניקוי שורשים – לא מעט פעמים קורה, שעץ גדול שולח את שורשיו לכל עבר, לאורך, לרוחב ולעומק. בעיקרון אין בעיה עם זה, שיהיה לו לבריאות, אלא שלפעמים השורשים של העץ נכנסים לתוך מערכת הביוב, וכשזה קורה עלולים להיווצר חורים וסדקים בצנרת, פיצוצים או דליפות בביוב. קבלן ביוב מקצועי מגיע, עושה בדיקה היכן בצנרת יש כניסה של שורשים, ובצורה מקצועית נכנס ומוציא את השורשים, מנקה את האזור, ודואג לכך שהמקרה לא יחזור על עצמו בתקופה הקרובה והרחוקה.
  5. חידוש צנרת ביוב – לפעמים, לאחר עשרות שנים שהבניין עומד, או מחמת שמי שבנה את הביוב בבניין משום מה החליט לשים צנרת לא איכותית, כך שיכול להיות שחלקים מהצנרת שלכם מתחת לבית, ואולי כולה היא עם חלודה או הרוסה וצריכה חידוש ותיקון. קבלן ביוב מקצועי יודע איך לעשות את העבודה, להחליף לכם את הצנרת או לחדש אותה במהירות מרבית ובמינימום לכלוך, כדי שתוכלו לחזור לשגרה בביתכם באווירה נעימה.

אז אם יש לכם את אחת מהבעיות האמורות הללו בתל אביב, או בכל מקום אחר בארץ, תוכלו להזמין שירות מכל מקום בארץ וקבלן ביוב מקצועי, אדיב מיומן ומעד יעיל, יבוא למקומכם ויטפל בבעיה על הצד הטוב ביותר, ותוכלו לחזור ולנשום לרווחה לשגרת יום מבורכת בשמחה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]