החצי השני – אתר הכרויות לאקדמאים ובעלי השכלה גבוהה - 0404
החצי השני – אתר הכרויות לאקדמאים ובעלי השכלה גבוהה absolutely

החצי השני – אתר הכרויות לאקדמאים ובעלי השכלה גבוהה

היכולת לחבר ולקשר בין אנשים בעלי תחומי עניין משותפים וסיכויים טובים למערכת יחסית משותפת מוצלחת היא למעשה היכולת להפוך את חייהם של אנשים לטובים יותר. בישראל פועל מזה למעלה מ 28 שנים (!!) ארגון המקשר ספציפית בין פנויות ופנויים בעלי השכלה גבוהה ואקדמאיים למיניהם, במטרה ליצור התאמות טובות יחסית ובעלות פוטנציאל הצלחה גבוה. כיום" מציע "החצי השני" את שירותיו הייחודיים גם ובעיקר דרך האינטרנט, ומספק שירות ייחודי במינו וחשוב במיוחד עבור אינספור רווקות ורווקים ישראלים

הכרויות עם סיכויי הצלחה גבוהים ביותר – מה מייחד את "החצי השני"?

בעידן בו ניתן בכמה דקות להוריד לסמארטפון אינספור אפליקציות שונות להיכרויות, כדאי לנסות ולבחון מקרוב את הכלים באמצעותם אנו מנסים להכיר אנשים חדשים (בפרט הכרויות רומנטיות), ולבחור את הטובים והמוצלחים באמת מביניהם.

בהקשר זה – מה מייחד את "החצי השני" כאתר הכרויות והופך אותו למוצלח במיוחד ובעל פוטנציאל גבוה ליצור הכרויות מוצלחות וארוכות טווח? ובכן, מה שהחל כארגון אשר פעל בקמפוסים בארץ עוד בתחילת שנות התשעים ולפני עידן האינטרנט בכלל (ושידך בין אנשים והפעיל שירות הכרויות שהתבסס על הדואר), המשיך אל תוך העידן הדיגיטלי והסתגל לתקופה. כיום פועל "החצי השני" כפלטפורמת אתר הכרויות פעילה ומצליחה במיוחד, המתמקדת ספציפית בהיכרויות בין אקדמאיים ובעלי השכלה גבוהה. הפנייה לקבוצה מסוימת ומוגדרת היטב באוכלוסייה היא שמבטיחה סיכויים טובים יחסית לשידוכים מוצלחים וארוכי טווח.

לאורך השנים נוצרו כתוצאה מהכרויות ב"חצי השני" אינספור סיפורי אהבה והצלחה מסחררים, וכיום לא מעט משפחות בישראל חבות את עצם קיומן לפלטפורמת הכרויות זו. במיוחד בעידן האינסטנט בו הכל נעשה מהר ומתוך ניסיון לספק כל הזמן כמה שיותר דחפים רגעיים, פלטפורמות מוקפדות שכאלו אשר אינן מתפשרות בשום צורה על איכות השידוכים וההכרויות שהן מספקות הן המקום הנכון לפנות אליו במידה ומעוניינים בהיכרויות חדשות, עמוקות ומשמעותיות.

לעולם לא מאוחר מדי – התמקדות גם בהיכרויות פרק ב'

בנוסף ליצירת הכרויות מוצלחות בין אקדמאיים/יות ובעלי/ות השכלה גבוהה, מתפקד "החצי השני" גם כאתר הכרויות פרק ב' – הכוונה היא לנשים וגברים המעוניינים להתחיל פרק ב' בחייהם מבחינת אהבה ומערכת יחסים רומאנטית. לרוב מדובר באנשים גרושים או פרודים, אך אין כל מגבלה של גיל או של סוג הקשר בו היו מעורבים בעבר. כל אחת ואחד יכולים להכיר באמצעות פלטפורמה זו אנשים חדשים בגילם פחות או יותר, וכאלו החולקים עימם תחומי עניין משותפים.

גם כאן, אינספור מבוגרים ומבוגרות בישראל אשר כבר חשבו כי לא יזכו לחוות שוב בחייהם אהבה ומערכת יחסית משמעותית מצאו בדיוק את זה באמצעות "החצי השני", וכיום חבים לפלטפורמה זו את השלב בנפלא בחייהם בו הם נמצאים.

לסיכום, עבור אקדמאים ובעלי השכלה גבוהה המעוניינים למצוא את החצי השני שלהם, כמו גם עבור מבוגרים ומבוגרות המעוניינים להתחיל בפרק ב' ולמצוא שוב אהבה ומערכת יחסים משמעותית, מומלץ בחום לנסות את "החצי השני". אינספור זוגות מרוצים לא טועים…

היכנסו לאתר החצי השני והצטרפו עכשיו לקבוצת החברים באתר!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]