מעוניינים להשקיע את הכסף שלכם? הכירו את פלטפורמת ההשקעה של טריא - 0404
מעוניינים להשקיע את הכסף שלכם? הכירו את פלטפורמת ההשקעה של טריא shutterstock

מעוניינים להשקיע את הכסף שלכם? הכירו את פלטפורמת ההשקעה של טריא

החיפוש אחר אפיק אטרקטיבי, בטוח ויציב להשקיע בו את הכסף שאנחנו מרוויחים וחוסכים רלבנטי עבור רבים מאיתנו, גם במקרים של חיסכון חודשי זעיר יחסית. בעוד רבים ורבות מחפשים אחר אפיק השקעה שכזה באופן מודע ואקטיבי, עבור רבים אחרים נקבע המקום בו יושקע כספם על ידי יועצי ומנהלי השקעות, או אנשי מקצוע אחרים מעולם הפיננסים והבנקאות, אפשרות השייכת לעולם הישן והמסורתי המושפע מחוסר היציבות בשוק הפיננסי. עבור כל מי שמתעניין בנושא ובדרכים מוצלחות וטובות יותר, השייכות לעולם החדש, בהן הוא יכול להשקיע את כספו בחכמה ובאופן מותאם אישית, מומלץ לבחון את המודלים האלטרנטיביים של פלטפורמות השקעה חברתיות חדשות ובפרט את אפיקי ההשקעה בהלוואות דוגמת פלטפורמת ההשקעה של טריא.

השילוב בין הטכנולוגיה לעולם הפיננסים הופך השקעה בהלוואות רלבנטית לכולנו

השקעה בהלוואות היא באופן מסורתי תחום עיסוקם של הבנקים (זהו למעשה המודל הבסיסי והראשוני לקיומו של בנק) או של מוסדות פיננסיים גדולים אחרים.

על מנת להבהיר במה מדובר – הכוונה היא השקעה של כסף במתן הלוואות לאנשים פרטיים, ארגונים או בתי עסק, במטרה להרוויח מהריבית המתווספת להחזר ההלוואה. כבר לפני מאות שנים הוקמו בנקים במטרה לתת מענה בדיוק לצורך זה – לתווך בין אנשים או ארגונים עם עודף במזומנים לבין כאלו הזקוקים להלוואה, כאשר הגוף המתווך מרוויח כתוצאה מהחזר ההלוואה בתוספת ריבית.

כיום, טכנולוגיית המחשבים המתקדמת המאפיינת במידה רבה את תקופתנו מאפשרת גם להרחיב את תחום ההשקעה בהלוואות לציבור הרחב, כך שאנשים פרטיים (ולא בהכרח אילי הון) יכולים גם כן להשקיע את כספם במתן הלוואות, וליהנות מהיתרונות המשמעותיים הנלווים לאפיק הלוואה זה, כפי שנראה מיד. השקעה בהלוואות הזמינה עבור הציבור הרחב מתאפשרת כיום באמצעות פלטפורמות השקעה אלטרנטיביות וחדשניות, דוגמת פלטפורמת השקעות של  "טריא", המאפשרת לכל משקיע באשר הוא, קטן כגדול, להשקיע את כספו במתן הלוואות ולהנות מריביות טובות יותר מאשר ריביות אותן היה מקבל מהשקעה דומה בבנק ,שכן בטריא המשקיע נהנה מרב הרווחים ולא המתווך .

השקעה בהלוואות – יתרונות עיקריים

מהם, אם כן, היתרונות המשמעותיים של השקעה בהלוואות אשר הופכים אפיק זה לרלבנטי ואטרקטיבי כל כך עבור הציבור הרחב ועבור חוסכים ומשקיעים באשר הם?

השקעה בהלוואות היא השקעה בטוחה יחסית, מפאת המנגנונים המובנים השונים בשוק המבטיחים את החזר ההלוואה והריבית, ומעניקים למלווים (משקיעים) כלים משפטיים יעילים שונים לצורך התמודדות עם מקרים בהם ההלוואה אינה מוחזרת כמסוכם. השקעה בהלוואות גם נושאת בצידה תשואה יציבה, תוך שמירה על רמת סיכון נמוכה. זאת בניגוד לאפיקי השקעה רבים אחרים הנתונים לזעזועים רציניים עקב תנודות השוק והשפעות חיצוניות נוספות. בהשקעה בהלוואות בפלטפורמה אלטרנטיבית דוגמת "טריא" ניתן גם להשקיע בסכומים קטנים יחסית, וכאן בעצם טמונה החשיבות העצומה של פלטפורמות השקעה אלטרנטיביות שכאלו, המנגישות את ענף ההשקעה בהלוואות לציבור הרחב, כולל אנשים פרטיים אשר אינם משקיעים מיליונים, אלא את חסכונם החודשי בלבד.

לסיכום, למתעניינים באפיק השקעה חדש, מעניין ובעל יתרונות משמעותיים ביותר, מומלץ לבחון מקרוב את נושא ההשקעה בהלוואות, ספציפית באמצעות פלטפורמת ההשקעה האלטרנטיבית של טריא. מדובר בהזדמנות שחבל לפספס.

לפרטים נוספים אודות פלטפורמת ההשקעות של טריא הכנסו לאתר

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]