דואגים לילדים שלכם – גם לאור תהליך גירושין - 0404
דואגים לילדים שלכם – גם לאור תהליך גירושין pixabay

דואגים לילדים שלכם – גם לאור תהליך גירושין

המצב בבית מורכב, ואתם מתחילים להרגיש שמערכת היחסים שלכם לא עומדת בלחץ. זוהי סיטואציה לא נעימה, אבל בהחלט שווה לחשוב על תהליך פרידה באופן חיובי. זאת, על מנת לשפר את איכות החיים שלכם ושל הילדים שלכם. בפנייה אל עו"ד משפחה אביחי דמארי, ממשרד עורכי הדין שטרית דמארי ושות', אתם יכולים לקחת אחריות על החיים האישיים שלכם, ולצאת לדרך חדשה, בקלות יחסית.

פרידה היא לא סוף העולם

עכשיו, כאשר ברור לכם שאין דרך אחרת להמשיך את מערכת היחסים שלכם עם בן הזוג או בת הזוג, הפרידה היא אופציה אשר עולה על השולחן באופן גלוי. חשוב שתדעו שזו היא החלטה לגמרי לגיטימית שיכולה לשפר את איכות החיים שלכם. יחד עם זאת אתם רוצים להיעזר בשירותיו של עורך דין גירושין בפתח תקווה, על מנת להפוך את כל שלבי הפרידה לקלים הרבה יותר ולקבל את הליווי המקצועי שיכול לשנות לכם את החיים.

מאפשרים לילדים לחיות בכבוד

על אחת כמה וכמה חשיבותו של עורך דין הופכת להיות מרכזית, כאשר יש בתמונה ילדים משותפים ואתם רוצים לדאוג להם. ראשית, מומלץ להתייעץ גם עם עו"ד, כדי להיות בטוחים במאת האחוזים שאתם דואגים למצב הכלכלי של הילדים בהווה ובעתיד. לצד החלוקה של הסדרי הראייה, המזונות ואפילו חלוקת האחריות הכלכלית בחודשים הקרובים, חיוני להבטיח את עושרם ורווחתם של הילדים לאחר לכתכם בשיבה טובה. 

טיפול נכון בכל חלוקת הרכוש, לטובת העתיד

על מנת להסדיר את חלוקת הרכוש הנוכחי שלכם, הליווי של עו"ד מקצועי הוא קריטי להליך הפרידה. במקרים רבים מאוד, יש צורך למכור את הנכסים הפיזיים המשותפים של שני בני הזוג, על מנת לבצע חלוקת רכוש שמתאימה לאורח החיים של זוג גרוש. ולכן אתם רוצים להבטיח שהבחירה נעשתה על ידי גורם צד שלישי, שאינו מעורב רגשית בתהליך הפרידה ויכול להבטיח את האינטרסים של שני צדדים באותה המידה, ולהביא לחתימה על הסכם גירושין מכבד והוגן לכל. במקביל למענה בתחום הגירושין, ניתן לפנות אל עורך דין לענייני ירושה אביחי דמארי ממשרד עורכי הדין שטרית דמארי ושות'. עו"ד זה, העוסק בדיני משפחה, מלווה משפחות בתהליכי פרידה, בכל האספקטים האפשריים מבחינה חוקית.

במקביל, אם אתם זקוקים למענה משפטי בתחום הנדל"ן, ניתן לפנות אל עורך דין מקרקעין עידן שטרית, ממשרד עורכי הדין שטרית דמארי ושות'. עו"ד זה מעניק ליווי משפטי מקצועי, העונה על דרישות הלקוח ובקשותיו. לפרטים נוספים ולקביעת פגישת יעוץ, צרו קשר בטלפון: 03-5185888

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]