אלישע לוי על זהבי: "מקווה שזה לא סוף פסוק". על איטליה: "ננסה להפתיע" - 0404
+
אלישע לוי על זהבי: "מקווה שזה לא סוף פסוק". על איטליה: "ננסה להפתיע" חדשות 0404

אלישע לוי על זהבי: "מקווה שזה לא סוף פסוק". על איטליה: "ננסה להפתיע"

נבחרת ישראל בכדורגל ערכה הערב (שני) מסיבת עיתונאים לקראת המפגש מחר מול נבחרת איטליה. מסיבת העיתונאים הועברה בשידור חי באפליקציה, באתר ובפייסבוק חדשות 0404.

אלישע לוי אמר במהלך מסיבת העיתונאים כי "אני חושב שקודם כל ברור שערן עשה טעות מבחינת האקט שהוא עשה וזה לא משנה הנסיבות. אני חושב שהוא עשה גם טעות בפעם השנייה כשהוא החליט על מה שהוא החליט. קודם כל זה צער אותי מאוד לשמוע. הייתי רוצה להאמין שזה לא סוף פסוק. זהבי נמצא בשיא הכוח שלו והוא יכול לעזור לנבחרת ישראל. כל בן אדם מועד, ברור שהוא טעה אבל מצד שני גם התגובה שלנו הייתה במידה".

"ברור שיהיה משחק קשה. יותר מהיכולת נגד מקדוניה, אני חושב שהתוצאה הייתה רעה מבחינתנו. מקדוניה היא קבוצה טובה. היה פער בין מה שרצינו לבין מה שקרה על המגרש".

"אנחנו משחקים נגד אחת הנבחרות הטובות בעולם. הם ספגו מכה לא פשוטה נגד ספרד. להפסיד 3-0 לא כל כך פשוט. בכדורגל אנחנו יודעים שכל משחק הוא אחרת. אנחנו יודעים את יחסי הכוחות. נתכונן ונעשה הכל כדי להיראות טוב בראש ובראשונה ואולי גם להפתיע".

"מי שרוצה להיות מאמן נבחרת ישראל, צריך לדעת לעמוד בלחצים מהסוג הזה ולכן כל סוגי הרעש, כאלה ואחרים, באופן כללי, אנחנו מוכנים לעידן בו כל אחד יכול להגיד מה שהוא רוצה. יש הרבה מאוד ידיעות שהן לא נכונות אבל בסופו של דבר צריך לדעת להיות ממוקד, מרוכז ולהתמקד בעשיה"

"אני לא מהסוג של המאמנים שחמש דקות אחרי שנגמר המשחק עושים משפט שדה. אני הולך, בודק את הדברים, מדבר עם השחקן, חושב ואז מגיב".

צפו במסיבת העיתונאים המלאה: