סטייליסטית אישית – מה כולל השירות ולמי זה מתאים? - 0404
סטייליסטית אישית – מה כולל השירות ולמי זה מתאים? צלמת גלי גבאי

סטייליסטית אישית – מה כולל השירות ולמי זה מתאים?

בשיתוף לימור בכר – סטייליסטית אישית

שירותי סטיילינג הפכו לדבר נפוץ ופופולארי ביותר בעולם המערבי בשנים האחרונות, וכך גם בישראל. אינספור נשים (וגם לא מעט גברים…) פונות מדי שנה לקבלת שירותי סטיילינג וייעוץ סטיילינג מסוגים שונים, במטרה לשפר את המראה וההופעה שלהן וכך גם את ההרגשה האישית והביטחון העצמי, את מה שהן משדרות לסביבתן וכו'. מה בעצם כוללים השירותים שמציעה סטייליסטית אישית מקצועית ועבור מי מתאימים ומיועדים שירותי סטיילינג אישי?

התאמה ובנייה מחדש של הסגנון האישי – שירותי סטיילינג מקצועיים

מהם למעשה "שירותי סטיילינג" מה בדיוק עושה אותה סטייליסטית מקצועית עם לקוחותיה על מנת להעניק להן שירות יקר ערך ולשנות את חייהן בצורה חיובית?

ובכן, סטייליסטית אישית היא אשת מקצוע המסייעת ללקוחותיה לבחור את הבגדים שילבשו, האביזרים הנלווים עימם ילכו, סוג התספורת או האיפור ובעצם כל דבר אחר המשפיע בצורה ישירה וברורה על ההופעה האישית של אותה לקוחה.

עבור רבים (בעיקר גברים..) זה עשוי להישמע כמעט טריוויאלי, אך בפעול בחירה של לבוש ואלמנטים יומיומיים נוספים במראה החיצוני שלנו אינה דבר קל או פשוט כלל וכלל. לכל אישה מתאימים בגדים מעט שונים ושילובים אחרים לחלוטין, בהתאם לתווי הפנים ומבנה הגוף הייחודיים לה, כמו גם האופן בו היא מדברת ומפגינה נוכחות בסביבתה, הדרכים בהן היא מתנהלת ביומיום מול האנשים שבקרבתה וכו'. כל אלו ועוד פרמטרים שונים נוספים הופכים את המראה ה"אידיאלי" לשונה בתכלית עבור נשים שונות, ומציאתו אינה דבר פשוט או מובן מאליו עבור נשים רבות.

לכן, סטייליסטית אישית בוחנת כל לקוחה באופן ייחודי ופרטני ומסייעת לה להבין טוב יותר כיצד היא יכולה לשפר את המראה וההופעה החיצונית שלה, כמו גם את כל הפרסונה שהיא מציגה לעולם, הן באמצעות בגדים חדשים והן באמצעות שימוש מושכל יותר במלתחה הקיימת, כמו גם דרכים רבות נוספות.

למי מתאימים שירותי סטיילינג אישי?

מאחר ומדובר כאמור בתחום עיסוק נפוץ ומוכר כבר בעולם כולו, וספציפית בישראל, מגוון הנשים הפונות לקבלת שירותי סטיילינג אישי הוא רחב ביותר. סטייליסטיות אישיות מצליחות מקבלות לקוחות מכל המגזרים השונים, כמו גם נשים בטווח גילאים רחב ביותר (כאמור, ניתן למצוא גם גברים הפונים לקבלת שירותי ייעוץ וסטיילינג אישי, אך בגדול מדובר בתחום נשי בעיקרו ובאופיו…).

כך, תמצאו נשים צעירות ומבוגרות, חילוניות ודתיות, יהודיות וערביות ומכל מגזר או קבוצת אוכלוסייה אחרת, המגיעות לקבלת שירותי סטיילינג אישיים, ויוצאות מרוצות ביותר.

זאת מכיוון ששירות זה אינו תלוי בסביבה, מגזר או תרבות מסוימים מהם מגיעה אותה לקוחה, אלא פשוט ברצון שלה להיראות טוב ולהרגיש טוב יותר עם עצמה, להתאים את הסגנון שלה למצבים שונים ביומיום ולהעביר לסביבתה מסרים מסוימים בנוגע למי שהיא ומה שהיא רוצה לשדר, ולא מסרים אחרים…

היכנסו לאתר של לימור בכר – סטייליסטית אישית המציעה שירותי סטיילינג אישי, סדנאות סטיילינג בקבוצות ואונליין, סטיילינג לעסקים ועוד.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]