תחרות הבניין הממחזר יוצאת לדרך בחולון - 0404
+
תחרות הבניין הממחזר יוצאת לדרך בחולון טל קירשנבאום

תחרות הבניין הממחזר יוצאת לדרך בחולון

תחרות "הבניין הממחזר", פרי יוזמת מחלקת המיחזור של עיריית חולון, בשיתוף פעולה עם תאגיד מיחזור האריזות ת.מ.י.ר, יוצאת לדרך בימים אלה בחולון ! התחרות מהווה חלק ממעטפת מגוונת של פעילויות חינוך והסברה שניתנות לתושבי העיר ומטרתה להמשיך ולעודד את התושבים להגדיל את כמות הפסולת המועברת למיחזור ולהגביר את איכותה.

התחרות תתקיים מ-12.11.17 עד 12.1.18 ורשאי להשתתף בה כל בניין בעיר בן 4 יחידות דיור ומעלה אשר מוצב בו פח כתום למיחזור אריזות שמשרת את דיירי הבניין בלבד. ניתן להשתתף באחת מהקטגוריות הבאות: בניינים בני 16-4 יחידות דיור ובניינים בני 17 יחידות דיור ומעלה (התחרות נפרדת לכל קטגוריה). עם תחילת התחרות ובמשך חודשיים תיבדק תכולת הפחים הכתומים בכל בניין שלוש פעמים וייתלה משוב לדיירים על כמות ההפרדה ואיכותה.

לאחר שקלול התוצאות ייבחרו הבניינים הזוכים בכל קטגוריה – הבניין שיזכה במקום הראשון בכל קטגוריה יזכה ב-4,400 ש"ח, הבניין שיזכה במקום השני בכל קטגוריה יזכה ב-2,500 ש"ח, הבניין שיזכה במקום השלישי בכל קטגוריה יזכה ב-1,000 ש"ח. הפרסים יוענקו לטובת שיפוץ, שיפור ותחזוקת הבניין. בתום התחרות יתקיים אירוע חגיגי ובו יוענקו הפרסים.

ההשתתפות בהרשמה מראש בלבד באמצעות טופס מקוון, טופס לשליחה בדואר אלקטרוני או טופס לשליחה בפקס, אשר נמצאים באתר העירוני. כל בניין שדייריו ירשמו לתחרות, יקבל חומרי הסברה ושקיות רב פעמיות להפרדת הפסולת.