אתר הכרויות ושידוכים שבו ההורים משדכים לילדיהם alljmatch.com - 0404
אתר הכרויות ושידוכים שבו ההורים משדכים לילדיהם alljmatch.com freepik

אתר הכרויות ושידוכים שבו ההורים משדכים לילדיהם alljmatch.com

כשההורים לוקחים את השידוך לידיים לא לחינם אומרים שחיפוש זיווג קשה כקריעת ים סוף. צריך להשקיע הרבה מאמץ כדי למצוא לבחור או הבחורה את האדם המתאים להם יותר מכל הבחינות: השקפות עולם, מראה חיצוני וכימיה טובה. מהיום אתם יכולים לקחת את השידוך של הקרובים אליכם לידיים. אתר הכרויות יחיד מסוגו מאפשר להורים לשדך לילדיהם שידוכים. זהו אתר כלל עולמי המיועד ליהודי הארץ והתפוצות, ומתאים לציבור החילוני, המסורתי, הדתי והחרדי.

בשונה מאתרי היכרויות אחרים שבהם האחריות על השידוך נופלת על המשודכים עצמם, כאן כל אחד יכול לפתוח את כרטיס למשודך: הורים, אחים ואחיות, דודים ודודות וגם חברים וחברות. המטרה העיקרית של כל אחד מכם היא להיות השדכנים, הצד השלישי, זה שבסופו של דבר יקבל שליש גן עדן. ומעל לכל, אתם פותחים כרטיס עבור היקרים לכם ומחפשים להם בן או בת זוג לנישואים.

שאלות ותשובות

את מי אפשר למצוא באתר?

המשתמשים באתר הם בעצם השדכנים, אותם אנשים שבדיוק כמוכם מחפשים את הצד השני עבור יקיריהם. באתר ישנו מאגר נרחב של משודכים פוטנציאליים שאפשר לפנות אליהם בעזרת מתווך. באתר אפשר להכיר אנשים לא רק מהארץ, אלא גם ממגוון רחב של מדינות כמו אוסטריה, סינגפור, ארצות הברית, קנדה, אנגליה, ועוד.

אז איך זה עובד בעצם? אפשר דוגמה?

בוודאי. נניח  שיש אמא המחפשת שידוך לבנה. כל מה שהיא צריכה לעשות הוא לפתוח כרטיס, למלא פרטים על הבן ולהעלות תמונה (רק רשות). המערכת של האתר יודעת להתאים כרטיסים המתאימים לבן, ומיד יתקבלו כרטיסים של בנות זוג פוטנציאליות. האמא אינה פונה באופן ישיר לבחורה, אלא לשדכן או השדכנית שלה שיכולים להיות הורים, חברים או דודים שיש להם מטרה משותפת: למצוא את הזיווג המתאים ליקירם.

מה מבדיל אתכם משאר האתרים?

בשונה מאתרים אחרים, כאן הצד השלישי הוא זה שפותח את הכרטיס. כל מי שדואג לחברו או לקרוב משפחתו הרווק, יכול לפתוח לו כרטיס ולהתחיל לחפש התאמות.

האם הפנויים והפנויות עצמם יכולים לפתוח כרטיס?

לא. רק צד שלישי יכול לפתוח את הכרטיס. אחרי הכול, אתם מכירים היטב את הטעם של יקיריכם, ויכולים למצוא עבורו את השידוך הטוב ביותר.

האם באתר מחפשים קשרים רציניים שיובילו לחתונה?

בניגוד לאתרים ואפליקציות שונים שבהם פותחים כרטיסים אנשים המתגלים כבלתי רציניים, וגורמים לאכזבה בקרב אותם הרציניים שמחפשים זוגיות, באתר זה המטרה היא למצוא זוגיות לטווח ארוך. זוגיות כזו אשר תוביל בסופו של דבר לחתונה והקמת משפחה. הרעיון הוא שכל אחד ואחת יכולים לקחת את עניין השידוכים לידיים ולעזור להקים עוד בית נאמן בישראל. מסיבה זו, אנחנו יודעים שכל מי שנרשם דרך האתר שלנו, מחפש שידוך רציני לאדם היקר ללבו.

האם כדאי לרשום את פרטי המשודך ללא ידיעתו?

לא. דבר ראשון, אסור לפתוח כרטיס ללא אישורו של המשודך. הרי לא הייתם רוצים שהפרטים שלכם יופיעו באתר כלשהו ללא ידיעתכם, נכון? דבר שני, כל מי שמחפש זיווג הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך, ולכן חשוב לשתף אותו בכל דבר: הפרטים שאתם ממלאים עליו, התמונה וכמובן השידוך שאתם מציעים לו. זכרו שהמטרה היא להקים בית בישראל, ואי אפשר לעשות זאת ללא האישור המלא של המשודך.

אתם נחשבים למשרד שידוכים?

לא. אנחנו לא משרד שידוכים וגם אין לנו שדכנים הפועלים דרך האתר. מעבר לכך, איננו משתפים פעולה עם אנשים ששדכנות היא התחום שלהם. חשוב להבין שהקמנו את האתר כפלטפורמה לשידוכים, וזהו בסופו של דבר כלי אינטרנטי שמאפשר למצוא שידוכים במהירות רבה יותר.

וגם מי שרוצה לעלות לשידור ברדיו ולהמליץ על קרוב שלו שמחפש שידוך יש לפנות אלינו בהודעה בפרטי. [email protected] בהצלחה ושכולם ימצאו אהבה!

אז קדימה הירשמו  https://alljmatch.com/he/

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]