קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן מוציאה לשיווק את המגדל השלישי בפרויקט "נתיב ים" בקריית ים - 0404
+
קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן מוציאה לשיווק את המגדל השלישי בפרויקט "נתיב ים" בקריית ים

קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן מוציאה לשיווק את המגדל השלישי בפרויקט "נתיב ים" בקריית ים

קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן, המקימה את פרויקט "נתיב ים" הכולל בשלב א' 2 מגדלים בני 17 קומות ו-145 דירות, ובשלב ב' 2 מגדלים נוספים בני 17 קומות ו-150.דירות. בימים אלו מוציאה החברה לשיווק את המגדל השלישי בפרויקט. תמהיל הדירות מגוון ורחב, וכולל דירות 3, 4, 4.5, 5 ופנטהאוזים מרווחים במיוחד. הפרויקט נהנה מנגישות לתחנת הרכבת והמטרונית.  המגדל הראשון בפרויקט מתאכלס בימים אלה והמגדל השני נמצא בשלבי בניה מתקדמים, עם מספר דירות אחרונות למכירה.

דירות 3 חדרים נמכרות החל מ-1.19 מיליון ש"ח, דירות 4 חדרים נמכרות החל מ-1.34 מיליון ש"ח.

שמחה גרידינגר, יו"ר ובעלים של קבוצת נתיב פיתוח ציין כי "בעקבות ביקושים גבוהים לדירות קטנות, העברנו תכנון חדש למגדל השני  בפרויקט כך שיכלול גם דירות 3 חדרים, וזאת על חשבון מספר דופלקסים. את המגדל השלישי תכננו מראש באופן זה, על מנת לתת מענה לדרישות השוק. הדירות הללו מבוקשות בקרב משפחות צעירות בתחילת דרכן ובקרב בני הגיל השלישי".

הפרויקט, המהווה המשך לשכונת פסגות ים הנחשבת ליוקרתית ביותר בקרית ים, הוא מתחם מגורים עצמאי שיכלול בסופו של דבר 4 מגדלים, ובמרכזו יוקם פארק רחב ידיים עם פינות משחק, שבילי גישה והצללה, מרחבים ירוקים ועוד.  בנוסף יכלול הפרויקט מרכז מסחרי שכונתי לנוחות התושבים. הרוכשים בפרויקט יהנו משירותי קהילה ותשתיות הקיימים בשכונה.