השר אורי אריאל בהפגנת תושבי מגרון: "נתניהו הבטחת? תקיים!" - 0404
+
צילום: מטה המאבק מגרון

השר אורי אריאל בהפגנת תושבי מגרון: "נתניהו הבטחת? תקיים!"

עשרות מתושבי מגרון, קיימו הבוקר (ראשון) הפגנה מול משרד ראש הממשלה בהמשך מאבקתם על פתרון עבורם. 

בימים אלו התושבים מציינים 5 שנים מאז הריסת היישוב, כשעדיין לא נמצא פתרון קבע עבורם, במגרון לא פתחו את שנת הלימודים תשע"ח – במקום זאת הגיעו ההורים וילדיהם להפגין, עם ילקוטיהם מול ישיבת הממשלה,ישיבת שרי הליכוד וישיבת ראשי הקאוליציה בדרישה למציאת פתרון עבור היישוב. יו"ר איחוד הלאומי, השר אורי אריאל הגיע לחזק את התושבים לפני ישיבת הממשלה.

אוריאל: "אני פונה לראש ממשלה מר בנימין נתניהו, תשמע את זעקתם של תינוקות של בית רבן. הילדים האלה מבקשים ממך, נתניהו הבטחת? תקיים! זה אל"ף-בי"ת. זה הדבר המתבקש כעת. אפשר לעשות עכשיו בחודש אלול תשובה ולהביא ברכה לתושבי מגרון וכל תושבי מדינת ישראל. אני מקווה שהשבוע, עוד השנה לפני ראש השנה. יאושר לבנות את מגרון. נבנה ויתקיים בכם, תהיה לאלפי רבבה".

צבי גילה,מפונה מגרון אמר: "יש זמנים שצריך לעצור הכל. הישוב מגרון נעקר לפני 5 שנים. למרות החלטת הממשלה לבנות ישוב חדש למפוני מגרון, שום דבר לא קרה. 5 שנים! אז שנת הלימודים לא נפתחה במגרון, כי פשוט אי אפשר להמשיך בחיים כאילו כלום. אנחנו דורשים מראש הממשלה לאשר עכשיו את בניית הישוב מגרון, כפי שהתחייב. לילדים שלנו מגיע בית, מגיע ישוב קבע, לא פחות מכל ילד אחר במדינה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com