6 מקרים נפוצים בהם כנראה שתרצו להתקשר למנעולן מורשה - 0404
6 מקרים נפוצים בהם כנראה שתרצו להתקשר למנעולן מורשה pixabay.com

6 מקרים נפוצים בהם כנראה שתרצו להתקשר למנעולן מורשה

אחד המספרים שחייב להופיע בטלפון של כל אחד מכם, הוא של מנעולן מקצועי מורשה. מדובר באדם אשר עבר הסמכה מקצועית שמאפשרת לו להעניק שירות מקיף עבור החלפה, תיקון והתקנת מנעולים כמו גם שירותי פריצה, והוא מחזיק באישור משטרתי לשם כך. אינספור תרחישים עלולים לגרום לכם להזדקק לשירותי מנעולן. להלן 6 מקרים נפוצים במיוחד.

כאשר דלת הדירה לא נפתחת

המקרה הנפוץ ביותר שגורם לאנשים להזמין מנעולן, הוא כשדלת הדירה אינה נפתחת. אין זה משנה אם נתקעתם מחוץ לדירה ללא מפתח או שהמפתח עצמו נתקע או נשבר בחור המנעול, מנעולן מקצועי יהיה מסוגל לפרוץ את הדלת מבלי לגרום נזק לגוף הדלת או למנגנון הנעילה שלה. גם אם הדבר יתרחש בשעות הקטנות של הלילה או בשבתות וחגים, מנעולן רציני יהיה זמין עבורכם 24 שעות ביממה, מתי שרק תזדקקו לכך. קחו בחשבון כי כל ניסיון פריצה עצמי של הדלת עלול לגרום לכם ליותר נזק מתועלת ולכן רצוי להתקשר למנעולן מורשה ולא להסתכן.

כשצריך להחליף צילינדר בדלת

הצילינדר מהווה את מנגנון הנעילה של הדלת. הוא כולל את החלק שאליו נכנס המפתח שמזיז את הפינים שמשחררים את הנעילה. צילינדרים נוטים להתקלקל עם הזמן משום השימוש התכוף בהם. לעיתים הם ניזוקים מפאת טריקה חזקה של הדלת. במקרים אחרים עולה הצורך להחליפם בעת שיפוץ או מעבר לדירה חדשה וזאת על מנת למנוע סיכוי שאדם זר שלו מפתח ייכנס לביתכם ללא הפרעה. על מנת להחליף צילינדר לדלת בצורה נכונה, יש להזמין מנעולן מורשה שיבצע זאת באופן מדוייק. למנעולנים יש ציוד שעוזר להם לבצע את המלאכה במהירות והם גם ישמחו לספק עבורכם מנעולי צילינדר איכותיים לשם השגת אבטחה מירבית ועמידות רבת שנים במשימה.

כשרוצים להחליף מנעול בעקבות פריצה

עוד גורם נפוץ להזמנת מנעולן הוא כאשר מתרחשת בבית פריצה שמערערת את הביטחון האישי של יושבי הבית. במקרה שכזה החלפת המנעול מעניקה שקט נפשי רב לדיירים, מה גם שאינספור מקרי עבר מראים כי גנבים נוהגים לחזור למקום הפשע, בתקווה שיצליחו בשנית. החלפת המנעולים מקשה עליהם. כשיש  צורך להחליף מנעולים בעקבות פריצה חס וחלילה, מנעולן הינו איש המקצוע שיוכל לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר וגם להמליץ לכם על המנעולים האיכותיים ביותר.

כאשר אבדו המפתחות לבית או לרכב

עד כמה שזה נשמע מפתיע, איבוד של מפתחות הבית או הרכב הם דבר שכיח. במקרים שכאלה אין מה להיכנס לפאניקה. כל שצריך זה להתקשר למנעולן מורשה. במידה והרכב נעול והמפתחות נאבדו, המנעולן יכול להחליף בו במקום את הסוויצ' ואת מנעולי הדלתות ולספק עבורכם מפתח חדש. כנ"ל לגבי דלתות כניסה של בתים, גם אם מנגנון הנעילה מורכב במיוחד, מנעולן מקצועי מסוגל להגיע עד למנגנון עצמו (בדר"כ באמצעות קידוחים זעירים), לפתוח את הדלת ולהחליף את מנגנון הנעילה והמנעול באחר.

כשרוצים לפרוץ רכב נעול

מספיקה שנייה אחת של חוסר תשומת לב או הסחת דעת והופ, המפתחות נשארים בתוך הרכב שננעל ואתם מחוצה לו. במקום להילחץ או לנסות לשבור את החלון ולחלץ את המפתחות בעצמכם, רצוי כי תתקשרו למנעולן מקצועי שיעזור לכם. איש מקצועי איכותי ידע לפרוץ את דלתות המכונית מבלי לפגוע בהן או במנגנון הנעילה שלהן.

כשרוצים לפתוח כספת נעולה

אנשים רבים נוהגים להחזיק כספות בימינו. על מנת שהכספת תספק הגנה מקסימאלית, יצרני הכספות משתמשים במפתחות ארוכים מאוד שיצליחו להגיע למנגנון הנעילה שמסתתר מאחורי שכבת הפלדה האימתנית. אך מה קורה שהמפתחות נעלמים לכם ואין באפשרותכם לפתוח את הכספת הנעולה? כשצריכים לפתוח כספת נעולה ואין מפתח, קשה מאוד עד בלתי אפשרי לעשות כן ללא ידע מקצועי מתאים. מנעולן מקצועי הוא איש המקצוע היחיד שיהיה מסוגל לפרוץ לכל כספת מבלי לגרום לה נזק עד כדי הוצאתה מכלל פעולתה. בדר"כ הוא יקדח חור זעיר בתוך הפלדה עד למנגנון, ישחרר את הנעילה, יחליף את הצילינדר ויאטום בחזרה את החור ע"י ריתוך.

על מנת שתוכלו להיות מוכנים לכל תרחיש שציינו, אתם חייבים שיהיה ברשותכם מספר של מנעולן איכותי. ובמילים אחרות – מנעולן פיקס. באתר מנעולן פיקס ניתן להזמין שירותי מנעולן בפריסה ארצית, עם מחירון ידוע מראש וקבלת שירות מאת המנעולנים הטובים ביותר שרמת מקצועיותם ואמינותם נבדקה ואושרה מראש. מומלץ בחום.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]