לוי לקראת מקדוניה: "נצטרך לבוא יותר ממוקדים". הרוש תורגל בשער - 0404
+
לוי לקראת מקדוניה: "נצטרך לבוא יותר ממוקדים". הרוש תורגל בשער יוסי שקל

לוי לקראת מקדוניה: "נצטרך לבוא יותר ממוקדים". הרוש תורגל בשער

נבחרת ישראל ערכה היום (שישי) מסיבת עיתונאים אחרונה באצטדיון סמי עופר לקראת המשחק מחר (21:45) מול מקדוניה באותו האצטדיון במסגרת מוקדמות מונדיאל 2018. קפטן הנבחרת ערן זהבי, ומאמן הנבחרת אלישע לוי, התייחסו למשחק הצפוי לשחקנים בכחול לבן. 

המאמן הלאומי הזהיר מפני היריבה בשבת ואמר: "מקדוניה נבחרת מאוד מסוכנת בהתקפה, יש להם שחקנים טובים. לא יכולים לזלזל. מכינוס לכינוס, שחקנים אמורים להרגיש יותר טוב עם מה שנדרש מהם ולהבין יותר טוב. בכל כינוס אנחנו יותר טובים. זה לא תמיד בא לידי ביטוי, כמו מה שקרה מול אלבניה.

גם לפני אלבניה חשבנו שזה משחק שחייבים בו נקודות. אם אנחנו רוצים להיות בתמונת המקום השלישי, זה משחק שאנחנו צריכים לנצח בו. כדי שזה יקרה, נצטרך לבוא הרבה יותר ממוקדים וחדים מאשר איך שבאנו מול אלבניה. אז, היה פער גדול בין המוכנות וההכנה למה שקרה במגרש".

הקפטן ערן זהבי אמר: "גם בקמפיין הקודם זכינו בניצחון מצוין, על בוסניה בבית ופתחנו עם שלושה ניצחונות, אבל לפעמים מכינוס לכינוס הדברים משתנים. פערי הרמות במשחקים האלה מראים שהכל יכול לקרות. לפעמים תוך כדי המשחק קורה משהו וכל מה שהכנת ועבדת עליו כבר לא תקף. אתה חוטף והקהל נלחץ ומאבדים סבלנות וחוטפים עוד אחד. ננסה להביא את הדברים היותר טובים ולשחק טוב זה הדבר הכי חשוב".

באימון המסכם תרגל אלישע לוי את ההרכב הבא: אריאל הרוש, בן ביטון, טל בן חיים, שיר צדק, אופיר דוידזאדה, ביברס נאתכו, אלמוג כהן, ליאור רפאלוב, טל בן חיים, ערן זהבי ותומר חמד. ישנה אפשרות שברגע האחרון המאמן הלאומי יחליט לפתוח בשער עם עומרי גלזר.