5 סיבות למה כדאי להפיק סרטון הדמיה למוצרים שלכם ולא להסתפק בתמונות. - 0404
5 סיבות למה כדאי להפיק סרטון הדמיה למוצרים שלכם ולא להסתפק בתמונות. freepik

5 סיבות למה כדאי להפיק סרטון הדמיה למוצרים שלכם ולא להסתפק בתמונות.

רוצים לשווק את המוצר שלכם בצורה הטובה ביותר? סרטון של הדמיית מוצר זוהי הדרך בשבילכם! לפניכם 5 הסיבות מדוע.

בשנים האחרונות יותר ויותר חברות התחילו להבין שאחת הדרכים הטובות ביותר להציג ולשווק את המוצר שלכם היא על ידי הדמיית תלת מימד או סרטון אנימציה. עם התקדמות הטכנולוגיה האופציה הזו הפכה לזמינה הרבה יותר ובכך מסייעת להנגיש את המוצר בקלות לקהל היעד שלכם בין אם מדובר בלקוחות או במשקיעים. לפניכם 5 סיבות מדוע סרטון הדמיית תלת מימד יכול להקפיץ את שיווק המוצר שלכם רמה, ובכך את כמות המכירות שלו. 

מוצר שלא קיים פיזית-

אחת הסיבות שסרטון הדמייה של מוצר יכול להיות כל כך יעיל היא שבמידה ואתם עסק מתחיל או לחילופין בתחילתו של פרויקט שלצורך הפקתו אתם נדרשים למשיכת משקיעים. ואין באפשרותכם או ברצונכם להוציא כרגע כסף על אב טיפוס, היכולת לייצר סרטון כזה, תסייע לכם להציג את המוצר במלואו מכל זווית להציג את תפקודו ואת כלל חלקיו במידת הצורך, בקלי קלות בלי הוצאות מיותרות על חומרים ותוך כדי גם לחסוך בזמן. יכול להיות יעיל גם במקרים בהם רק תרצו להציג את המוצר בסקר דעת קהל על מנת להבין אם יש בו עניין לציבור.

דרושה הדגמה-

הרבה עסקים מעוניינים להציג את המוצר תוך כדי הפעולה שהוא נועד לבצע או במידה ומדובר במוצר מאוד קטן מעוניינים להציג אותו בצורה הרבה יותר גדולה כדי שתאפשר לראות אותו כמו שצריך. לכן סרטון של הדמייה תלת מימדית יכול לעשות זאת, נוכל להציג את המוצר בכל גודל או צורה שנבחר, נוכל להראות את דרך תפקוד המוצר באופן הטוב ביותר שיכול לחסוך לנו מילים מיותרות. הרי אם תמונה אחת שווה אלף מילים אז כמה סרטון יכול לחסוך לנו מהסתבכות מיותרת עם הצגת המוצר שלנו.

 אב טיפוס-

משקיעים רבים ולקוחות רבים מעוניינים לראות את העבודה כאילו היא הושלמה ולא נותר הרבה לעשות, הם לא אוהבים כשהם נדרשים "לדמיין" את התוצאה הסופית של המוצר – דבר שיכול להיתפס כחוסר השקעה ורצינות. לכן על אחריותכם להביא את המוצר שלכם ברמה הכי גבוה ואסטטית שניתן, על מנת שתוכלו למשוך אותם פנימה, לעורר את סקרנותם, ובכך לגרום להם להתעסק בדברים החשובים באמת ובסופו של דבר להשקיע בכם ובעסק שלכם.

במידה וקיים ברשותכם אב טיפוס של המוצר אבל הוא לא מספיק אסתטי, סרטון הדמיות תלת מימד יעזור לכם לספק את התצוגה המרשימה ביותר בשביל הפרויקט, סרטון זה יאפשר הצגה של תקריבים ולתת דגש על חלקים שהם יותר חשובים במוצר. ובכך ימנע מהמשקיעים והלקוחות הפוטנציאלים שלכם להתעכב על דברים פחות רלוונטים כמו מה עוד לא גמור בפרויקט.

רושם חיובי

הכנת סרטון הדמיות תלת מימד איכותי או סרטון אנימציה מושקע יסייע לכם בהשגת רושם חיובי אצל המשקיעים או הלקוחות שלכם, סרטון כזה יראה שיש לכם את הרצון והכוונה והנכונות להציג את המוצר בצורה הטובה והמדוייקת ביותר, ויציג אותכם בתור אנשים שמוכנים להשקיע ולעשות את המאמץ הדרוש כדי להצליח. בנוסף סרטון הדמיה כזה יראה שיש לכם חזון טכנולוגי שיכול לדחוף את המוצר והעסק שלכם קדימה. בעזרת  הדמיות תלת מימד תוכלו ליצור עניין במוצרים שהם דוממים ובכך לייצר רושם על הלקוחות שלכם ולהגביר את התעניינותם וסקרנותם. 

הדגשת חלקי המוצר

לעיתים קרובות עסקים שונים מעוניינים להראות את מכלול החלקים שיש למוצר ואת הדרך בה מתחבר כל חלק אחד לאחר. הצגה של חיבור כזה במציאות עם מוצר פיזי יכולה להפוך מהר מאוד להיות מסורבלת ולגזול מכם המון זמן בעוד תצוגה כזו באמצעות סרטון הדמיות תלת מימד יכולה להיעשות במהירות, לסקרן ולעניין את הצופים והכי חשוב להיות ברורה הרבה יותר כך שהיא לא תשאיר אף צופה עם שאלות. 

לסיכום

בשנים האחרונות יש יותר ויותר מחקרים שמוכיחים שסרטונים מושכים את תשומת ליבנו הרבה יותר מחומר כתוב אפשר להסתכל על הדוגמה הכי קלאסית שיש של מהדורת חדשות אל מול עיתון ולשאול את עצמנו מה נצרך יותר בעולם כיום? מקווים שעזרנו לכם להבין את היתרונות של סרטון הדמיה בתלת מימד למוצרי העסק שלכם וסרטון אנימציה לעסקים הוא כלי חזק ויעיל כשמדובר בשיווק. רק זכרו שאיכות הסרטון היא קריטית וחשובה. על מנת לעשות זאת נכון שווה לקחת מקצוענים. זה בהחלט יחזיר את עצמו.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]