לאוהבי הלייפסטייל - 0404
לאוהבי הלייפסטייל piyabay

לאוהבי הלייפסטייל

האתר מוקסיני, מאי 2019 הגיח לאוויר העולם האתר "מוקסיני". המוטו שמוביל את האתר, כמו גם בעבודתה עליו, הוא "החיים בסטייל" מעצם כך, כל התוכן באתר מתרכז בלייף סטייל, צרכנות, אופנה, תיירות, תרבות וברנז'ה, שכל אלו מופיעים לצד תזונה נכונה ואסתטיקה ורופאה.

אתר מוקסיני לייף סטייל  הגיע מתוך האהבה לעולם האופנה והסטיילינג והרצון לכתוב ולהעביר מידע לקהל שמבין ורוצה להעמיק בתחום .

האתר מעוצב ויפה לעיניים נעים לגלוש בו ולקרוא בו את התוכן.

מוקסיני נולד מתוך הרצון לתת לקורא מידע מעניין וזמין, אך בעיקר מהנה ומלמד. למעשה האתר סורק את כל תחומי הלייף סטייל, כך תוכלו למצוא באתר המלצות למוצרים חדשים, מידע שימושי, ראיונות בלעדיים עם אנשי תרבות , מוסיקה ואופנה, וכן כתבות שיחשפו אתכם דווקא לאמנים ויצרנים פחות מוכרים, שהאתר שמח לשמש עבורם במה ולחשוף את הקורא לכשרון חדש בארץ.

בפרט כיום בעידן הקורונה, מרבית האנשים נמצאים בבתים נבצר מהם לצאת ולהנות כפי שהם רגילים, זמן הפנאי הופך להיות חלק חשוב אצל האדם, מרבית האנשים גולשים באינטרנט על מנת לקרוא, לחוות כתבות שהם מתעניינים בהם, או סתם "לברוח מהשגרה " ההזויה שבה אנו חיים כיום .הרבה אנשים  יחפשו תכנים הקרובים לליבם קרי: חיפוש מתכונים ולהכינם, טיפים בכל מני תחומים, טיפוח ומידע על מוצרים חדשים בשוק, איכות סביבה, אכילה נכונה וכמובן אופנה ולחפש "צבעוניות " ושמחה בעיניים ואך לא, טרנדים המובילים בשוק בארץ ובחו"ל , קולקציות חדשות

האתר פונה לקהל שקיימת בו אהבה לסטייל לצד תרבות אומנות קונצרטים וגם למי שרוצה לעצב את הבית מחדש או להוסיף מקום עבודה בביתו יש לו כיום אפשרות להעמיק , ולהעשיר את עולם תוכן זה באתר . לרוב תוכן האתר יכוון לגילאי ארבעים ומעלה וייתן להם מענה במגוון נושאים. מנגד לא תמצאו בין שורות התוכן באתר מוקסיני רכילות צהובה, או ביקורת שלילת אודות מוצרים, וזאת מתוך האידיאולוגיה העומדת על כך כי האתר נועד לקדם ולהרים עסקים ואנשי אופנה ולא להרע ולתת טיפים לקהל אשר קורה את האתר ולהחליט בעצמו מה נכון לו באותו זמן נתון.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]