הסרת נגעי עור וסרחי עור למראה עור אחיד וחלק במרכזים המובילים - 0404
הסרת נגעי עור וסרחי עור למראה עור אחיד וחלק במרכזים המובילים FREEPIK

הסרת נגעי עור וסרחי עור למראה עור אחיד וחלק במרכזים המובילים

מהם נגעי עור? מהם סרחי עור? מהי הסיבה הנפוצה להסרתם? מהי השיטה המתקדמת ביותר להסרת נגעי עור וסרחי עור לקבלת מראה אחיד וחלק?

על גופם של אנשים רבים קיימים נגעי עור שפירים שונים ביניהם : סרחי עור("פלולות"), נקודות חן, שומות, קסנטלזמות, ועוד. ישנם נגעי עור הממוקמים באזורים חשופים על פני העור כמו פנים, צוואר או זרועות ופוגעים בדימוי העצמי. בנוסף, ישנם מקרים בהם נגעי העור בולטים ומפריעים לגילוח,  ללבישת חזייה או ענידת תכשיט, במקרים אלו מעדיפים אנשים רבים להסיר את הנגעים. לרוב, אין מדובר בבעיה רפואית והסיבות להסרת הנגעים היא אסתטית או תפקודית בלבד כאשר השיטה היעילה, הבטוחה והמתקדמת ביותר לטיפול הסרת נגעים בעור היא באמצעות לייזר. במקרים בהם קיים חשש לממאירות, מוסר הנגע ונשלח לבדיקה. המומחים של המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן מאפשרים לכם להיפרד מהנגעים באמצעות טכנולוגיית הלייזר המאפשרת קבלת תוצאות של מראה עור אחיד וחלק ללא סימן או צלקת, בתוך זמן קצר ובמחירים אטרקטיביים.

הסרת נגעי עור

נגעי עור שפירים רבים מצויים על גופם ופניהם של אנשים בגילאים שונים וביניהם :סרחי עור ("פלולות") שהם נגעים רכים וקטנים המופיעים בעיקר באזורי הצוואר ובתי השחי, קסנטלזמות, שהם הצטברות של גבישי כולסטרול מתחת לעור העפעף. הנגע מופיע בצורת כתם צהוב בזוויות העפעפיים. לימפומה, שהיא רקמת שומן שפירה לחלוטין המופיעה בצורת כדוריות. הלימפומה גדלה לאט מתחת לעור ועשויה להגיע לממדים גדולים במיוחד. ציסטה שומנית שהיא בלוטת חלב בעור אשר פתח ההפרשה שלה נסתם והפרשותיה נאגרו מתחת לעור בצורת כדור. הדרך הקלה והבטוחה להסיר נגעי עור היא באמצעות טכנולוגית הלייזר המתקדמת המסירה את הנגע ללא סימן או צלקת ומביאה להתחדשות טבעית של העור.

הסרת נקודות חן

נקודות חן הן בלוטות כהות על גבי העור וגוונם יכול לנוע בין חום שחור לוורוד כהה וזאת בהתאם לריכוז המלנין שהוא פיגמנט הצבע בעור. נקודות חן מופיעות ברוב המקרים על פני הגוף והפנים כבר בגיל ההתבגרות. נקודות חן יכולות להיות קטנות ומועטות או גדולות ומרובות. כאשר הן מופיעות על גבי הפנים או באזורים חשופים, הן מהוות מטרת אסתטי של ממש הפוגע בדימוי העצמי. לשם כך, מומלץ להסירן באמצעות טכנולוגיית הלייזר הנחשבת לשיטה היעילה והבטוחה ביותר המביאה לתוצאות של עור חלק ואחיד ללא סימן או צלקת.

הסרת סרחי עור

סרחי עור מחוברים לעור על ידי רקמה הדומה לגבעול דק וקטן. הם ידועים בשם "דבלול" או "פלולה". אלו נגעים שפירים אך רוב האנשים מעוניינים בהסרתם הן מסיבות אסתטיות והן מסיבות תפקודיות כאשר הם מפריעים לגילוח או לענידת תכשיט. סרחי עור עשויים להופיע על גבי הצוואר, באזור החזה העליון, המפשעה, מתחת לחזה, בית השחי, עפעפיים ועוד. להופעתם של סרחי עור גורם תורשתי ומדענים אף טוענים כי סרחי עור עלולים להוות סמן למחלות לב וכלי דם, טרשת עורקים ואף סוכרת. סרחי עור מופיעים לרוב בצבע העור והם עשויים להיות א סימטריים וקמטוטים או עגולים וחלקים. לעיתים, היפר פיגמנטציה תביא לסרח עור בצבע כהה מהעור סביבו. הדרך היעילה והבטוחה להסרת סרח עור היא באמצעות טכנולוגית הלייזר המתקדמת המותירה את העור אחיד, חלק וללא סימן.

הסיבות להסרת נגעי עור וסרחי עור

אסתטית– הסיבה הנחשבת לפופולרית ביותר היא אסתטית . נגעי העור עלולים לפגום בדימוי העצמי במיוחד כאשר הם מצויים באזור הפנים או באזורים חשופים והדרך הטובה והבטוחה להסרתם היא טכנולוגית הלייזר המביאה לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר.

תפקודית– ישנם מצבים בהם נגע העור בולט על פני העור ומפריע לגילוח או לענידת תכשיט ואף ללבישת חזייה.

רפואית– כאשר ישנו חשד שמדובר בנגע ממאיר או נגע העלול להיות ממאיר ונדרשת הסרתו לצורך בדיקה (ביופסיה).

השיטה המשמשת לצורך הסרת נגעי עור נקבעת לפי הסיבה להסרה וברוב המקרים הסרה מסיבות אסתטיות ותפקודיות נעשית באמצעות טכנולוגיית הלייזר המתקדמת, הבטוחה והיעילה ביותר וכאשר קיים חשש לנגע ממאיר משתמשים בשיטה כירורגית לצורך שליחת דגימת הנגע לפתולוגיה לצורך אבחון.

השיטה המתקדמת ביותר להסרת נגעי עור וסרחי עור

המומחים של אתר דוקטור חן מביאים לכם את השיטה החדשנית בטכנולוגית לייזר. זוהי השיטה המתקדמת והחדשנית ביותר להסרת נגעי עור וסרחי עור. השיטה מתבססת על מספר ידיות בעלות אורכי גל שונים המותאמים במדויק לסוג הנגע אותו יש להסיר, גודלו ועומקו. הטיפול אינו פולשני וללא כאב והוא אינו פוגע ברקמת העור העליונה. הטיפול מבוסס על טכנולוגיה מוגנת פטנט בשם MICRO NON ABLATIVE FRACTIOINAL LASER TECNOLOGY המכשיר מייצר 300-600 חורים מיקרונים המחממים את שכבת העור העליונה ומביאים להסרת כל סוגי נגעי העור הקיימים. הטיפול יוצר רקמה בריאה וחדשה המחליפה את אזורי הרקמה הפגועה. שיטה זו מביאה לתוצאות הטובות והאסתטיות ביותר. השיטה מביאה לצריבה וייבוש נגע העור ולהתקלפות ספונטנית של השכבה העליונה של העור בצורה טבעית. העור מתחדש ללא הותרת כל סימן או צלקת ומותיר את עור אחיד וחלק.

כל היתרונות של הסרת נגעי עור וסרחי עור בלייזר במרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן

 • שיטה בטוחה – מאושרת על ידי משרד הבריאות וה-FDA
 • ללא כאב– עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג ולכן אין תחושת כאב אלא תחושת חימום /צריבה שכמעט ואינה מורגשת
 • לא פולשני- השיטה פועלת באמצעות קרני לייזר הצורבות ומייבשות את הנגע ומביאות להתקלפותו ולהתחדשות העור בצורה טבעית. הטיפול לא פולשני ואינו מצריך הרדמה או תפרים.
 • טיפול מדויק לתוצאות מושלמות– השיטה המתקדמת מאפשרת להתאים את קרני הלייזר לגודל הנגע ועומקו ובכך מאפשרת טיפול מדויק שאינו פוגע ברקמה בריאה ומביא למראה עור חלק ואחיד.
 • טיפול אחד – לרוב די בטיפול אחד אך ישנם מקרים בהם נדרש טיפול אחד נוסף בלבד.
 • שיטה חדשנית ומתקדמת – במהלך הטיפול נוצרות נקודות מיקרוסקופיות על גבי נגע העור המביאה ליצירת גלד בגוון חום המתייבש ומתקלף בתוך מספר ימים בצורה טבעית ללא שום סימן או צלקת.
 • מבוצע בקליניקה – ללא צורך בחדר ניתוח, בתנאים נוחים עם יחס אישי לכל מטופל
 • מתאים לכל סוגי העור
 • ניתן לביצוע בכל ימות השנה
 • תוצאות מדהימות ומהירות ללא סימן או צלקת
 • העור מתחדש – השיטה מביאה לחידוש סיבי הקולגן בצורה מהירה
 • מחיר אטרקטיבי – מחיר של כמה מאות שקלים לנקודה ובהסרת כמות נקודות גדולה המחיר יורד משמעותית
 • טיפול ייחודי ומקצועי – המומחים של אתר דוקטור חן מטפלים בכם בטכנולוגיה החדישה והמתקדמת ביותר בעולם להסרת נגעי עור וסרחי עור.

מעוניינים בהסרת נגעי עור וסרחי עור? זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות וללא תשלום עם המומחים של המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן בפריסה ארצית ולקבל את כל ההדרכה אודות הסרת נגעי עור וסרחי עור עם השיטה המתקדמת ביותר בעולם המביאה לתוצאות מושלמות של מראה עור חלק ואחיד ללא סימן או צלקת במחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]