סטנצ׳יו: ״מקווה שסטיאווה תנצח, מצפים לה חיים קשים מול ב״ש״ - 0404
+
סטנצ׳יו: ״מקווה שסטיאווה תנצח, מצפים לה חיים קשים מול ב״ש״ יוסי שקל

סטנצ׳יו: ״מקווה שסטיאווה תנצח, מצפים לה חיים קשים מול ב״ש״

בסטיאווה בוקרשט לא הסתירו את הסיפוק כששמעו מול אילו קבוצות הוגרלו בשלב הבתים של הליגה האירופית, כאשר נודע להם כי יחד איתם בבית G יהיו גם ויקטוריה פלזן (צ'כיה), הפועל באר שבע (ישראל) ולוגאנו (שווייץ) ובעצם נמנעו מקבוצות כמו ארסנל ומילאן.

יחד עם זאת, המנג'ר הרומני של הפועל עכו, דניאל סטנצ'יו, טוען שסטיאווה לא כל כך ברי מזל, כל עוד מצפים להם שני משחקים נגד האלופה הישראלית בראיון שהעניק בארצו: "הפועל באר שבע היא קבוצה טובה מאוד, אבל יש לה בעיות גדולות בתחילת העונה. הייתי רוצה שסטיאווה תנצח ויש לה הזדמנות לפי איך שב"ש נראית עכשיו", אמר סטנצ'יו.

מנג'ר הפועל עכו טוען שההתקדמות של ב"ש נעצרה ואף נחלשה בשל הכישלון להעפיל לליגת האלופות: "הם עשו תיקו במחזור הראשון בליגה ולאחר מכן נוצחו 3:1 מול מכבי חיפה, אבל התוצאה הייתה יכולה להיות גבוהה בהרבה. חסרונו של הובאן מורגש היטב, אך יש לציין שגם שחקנים רבים לא היו זמינים. קרוב לוודאי שהם יחזרו למשחק עם סטיאווה, עד אז מצבם ישתנה", אמר סטנצ'יו.

סטנצ'יו ביקש גם להוריד את שחקני סטיאווה לקרקע ושצפוי להם חיים קשים מול ב"ש: "אם הם יהיו בכושר הכי טוב שלהם וללא שחקנים חסרים, אז זה יהיה משחק קשה עבור סטיאווה, אבל לא בלתי אפשרי. היא משחקת נהדר בביתה, תוקפנית, עם כושר גופני טוב. באר שבע היא קבוצה עם התקציב השלישי בישראל, יש להם תנאים ואוהדים מצוינים", סיים סטנצ'יו.

מבזקיםלכל המבזקים