חיטוי קורונה – על מה צריך להקפיד ולשים לב - 0404
חיטוי קורונה – על מה צריך להקפיד ולשים לב יחצ

חיטוי קורונה – על מה צריך להקפיד ולשים לב

תקופת הקורונה לימדה אותנו שעלינו להתמודד עם מצבים חדשים, מצבים שלא הכרנו בעבר. אחד הדברים שלמדנו הוא, כי עלינו לשמור טוב יותר על היגנה, בין אם היגנה אישית ובין אם היגנה במרחב הציבורי: הסביבה בה אנחנו עובדים, מתגוררים, מתנהלים.

עד שיתגלה חיסון אשר יאפשר לנו לחיות עם הקורונה מבלי לחשוש לחלות בה, הרי שאנו צריכים למצוא כלים להתנהלות יומיומית תקינה, ולהשתחרר מהחשש שכל יציאה מהבית תביא אותנו לידי התמודדות עם בעיות בריאותיות קשות העלולות לסכן את חיינו.

אחד הכלים שיכולים לעזור לנו הוא חיטוי קורונה בעזרת טכנולוגיה משוכללת וייחודית. חברת קלין ביט מציעה לנו אפשרות להשתמש בטכנולוגיה מתקדמת שפותחה על ידי הצבא האמריקאי בתחילת שנות ה-2000 לצורך התמודדות עם נגיף האנתרקס והטרור הביולוגי אשר בא בעקבות שימוש בו נגד אוכלוסייה אזרחית. בשנת 2017, הטכנולוגיה נמכרה והפכה להיות מותרת לשימוש שאינו צבאי וכיום, חברת קלין ביט היא היחידה בישראל המחזיקה בה באישור משרד הבריאות.

מדובר בטכנולוגיה ייחודית, ידידותית לסביבה, אשר אינה מכילה חומרים רעילים אלא פועלת באמצעות רדיקליים חופשיים, אשר נחשבים למחטא הטוב ביותר בטבע. זוהי טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת מגוון אזורים לחיטוי:  בשטחים פתוחים, סגורים ועל גבי ציוד טכנולוגי.

בישראל, ניתן למצוא מוסדות רבים אשר עושים שימוש בטכנולוגיה זו, בין היתר: מד"א, כב"א, משרד הבטחון, בית חולים שיבא- תל השומר (מתחם הבידוד), בית החולים איכילוב, בית חולים רמב"ם ועוד בתי חולים רבים..

 יש לזכור כי בעקבות מגפת הקורונה, מוסדות ציבוריים רבים, בראשם בתי חולים אשר פתחו מחלקות מיוחדות עבור חולים מבודדים, נאלצים להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות וייחודיות לצורך ביצוע חיטוי, הם אינם יכולים להסתפק בחיטוי רגיל, ולכן יש ביקוש רב לשירות המוצע חברת קלין ביט.

אחד היתרונות הבולטים של חברת קלין ביט, מעבר לשימוש בחומרים איכותיים, יעילים וידידותיים לסביבה, הוא השירות הניתן בתוך 6 שעות מרגע ההזמנה ומיד בתום תהליך החיטוי ניתן לחזור לשגרה ללא המתנה או ביצוע פעולות נוספות.

למה צריך לשים לב כאשר בוחרים חיטוי קורונה?

מאחר ואנו עדיין לומדים את התנהגות החיידק, המידע אודותיו חסר ומשתנה כל העת: מידת השפעתו, אופי התנהלותו, והפגיעה שלו בבני אדם הרי שאנו מחויבים להקפיד על תהליך חיטוי איכותי, אך מעבר לזה אנו צריכים גם לבצע אותו באופן מלא, בכל מקום אפשרי, בוודאי אם מדובר על מקום בו אמורים להיות נוכחים כמות גדולה של אנשים על בסיס קבוע.

מעבר לכך, חשוב לדאוג שהמקום יהיה שמור ומוגן, שאנשים ינקטו בכל אמצעי הזהירות הנדרשים מהם! החיטוי לבדו יכול להספיק, אך אם אנשים יפרו את ההנחיות, לא ישתלם לבצע חיטוי ברמה כזו. לכן, חשוב לבצע את התהליך בסמוך לעמידה בכל ההנחיות והכללים, כפי שקבע משרד הבריאות מבעוד מועד. בצורה כזו אפשר להעניק מענה שלם וכולל לקורונה.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]