קוראים בסין: הספר הישראלי המצליח ביריד הספרים בבייג'ינג - 0404
+
קוראים בסין: הספר הישראלי המצליח ביריד הספרים בבייג'ינג חדשות 0404

קוראים בסין: הספר הישראלי המצליח ביריד הספרים בבייג'ינג

השבוע יצא לאור בסין ספרו הראשון של ראש מוסד לשעבר, דני יתום, בתרגום לסינית. חברת קונטנטו נאו הישראלית, בראשות נתנאל סמריק, הובילה את תהליך ההוצאה לאור והשיווק לסין עם נציגי ממשלת סין.

הספר עורר עניין רב ביריד הספרים הבינלאומי בבייג'ינג ועשרות קוראים נשרכו בתורים ארוכים להזמין גרסה חתומה בידי דני יתום. הצלחת הספר בשוק הסיני מייצגת גם הצלחה גדולה גם של החברה קונטנטו נאו, אשר שמה לה למטרה לחשוף בפני קוראים מרחבי העולם ספרות ישראלית שטרם תורגמה לשפות זרות. 

"שיווק דיגיטלי ופיסי בירידי ספרים בינלאומיים של תכנים וספרים יוצרים גשר בן תרבויות" אמר נתנאל סמריק, מנכ"ל קונטנטו נאו, בטקס ההשקה החגיגי של הספר החדש. גם דני יתום עצמו טס על מנת להשתתף בטקס, בו נכחו מוציאים לאור מן העולם, אנשי תקשורת סינים, נציגים של ממשל סין וקהל רב של קוראים.

יריד הספרים בביג'ינג הוא אירוע בינלאומי המתקיים מדי שנה. מטרתו המרכזית היא לשמש כפלטפורמה לחילופי תרבויות ומיוצגים בו סופרים ומו"לים מהעולם כולו. מישראל, הגיעו נציגי בית ההוצאה קונטנטו נאו עם עשרות ספרים חדשים להפצה בסין וממנה. 

השנה, אורחת הכבוד באירוע הייתה איראן, ודני יתום התייחס לעובדה זו בנאומו בטקס ההשקה. יתום:  "איראן אורחת הכבוד של היריד השנה. אני מזמין לטקס את נציגיה שבמרחק 50 צעדים מהטקס, ויחד עם זאת עליה לרסן לאלתר פעילות הטרור העוינת שלה באזור".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com