נתניהו בטקס לציון יובל להתיישבות בשומרון: "לא תהיה יותר עקירה של ישובים בארץ ישראל" - 0404
נתניהו בטקס לציון יובל להתיישבות בשומרון: חדשות 0404

נתניהו בטקס לציון יובל להתיישבות בשומרון: "לא תהיה יותר עקירה של ישובים בארץ ישראל"

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הגיע הערב (שני) לאזור התעשייה ברקן, בו נערך הטקס לציון יובל להתיישבות היהודית בשומרון ואמר כי " חזרנו לכאן כדי להישרא לתמיד לא תהיה יותר עקירה של ישובים בארץ ישראל, לא יעקרו ישובים. אגב זה הוכח שזה לא עוזר לשלום, עקרנו ישובים מה קיבלנו? קיבלנו טילים. ובכן זה לא יהיה יותר".

עוד אמר ראש הממשלה כי "תושבי השומרון, הוותיקים והחדשים, המשפחות היקרות שאיבדו את יקריהם ובהם משפחת סולומון ומשפחת גולדין היקרות, ליבנו עם יגונכם הנורא, ליבנו עם גבורתכם ולא נרפה עד שנחזיר את הבנים הביתה. אני בא לכאן מפגישה עם המזכיר הכללי של האו"ם, כולנו פועלים גם בחזית הזאת. למטרה הקדושה הזאת".

קובי גדעון, לע"מ

"חברי לדרך אני חייב להגיד לכם יש תנופה, עברנו תקופה קשה. לא פשוטה ויש תנופה של פיתוח של בניה ביהודה ושומרון את העשייה הגדולה הזו אנחנו מובילים יחד ואין ממשלה שפעלה יותר למען ההתיישבות יותר מהממשלה שבראשותי. אנחנו עושים זאת בשיתוף פעולה בשותפות צמודה ומתוך תחושת שליחות משותפת. יחד איתך יוסי, יחד עמכם ראשי הישובים, אנשי מועצת ישע, יחד עם הוותיקים אני שמח לשמוע שבני קצובר פה וגם אחרים, ואני זוכר את ימינו הראשונים, אני זוכר את חנן פורת, אני זוכר את זמביש הוא נראה בדיוק אותו הדבר, קצת יותר כהה, אחים אתם, שותפים אתם. אנחנו שומרים על ההתיישבות ומחזקים אותה ואנחנו עושים זאת בשיקול דעת, בשכל ישר באחריות".

קובי גדעון, לע"מ

"אני מבקש לציין במעמד הזה פעולה כבירה שנעשית למען הביטחון, אני מצדיע לחיילי צהל, ולכוחות הביטחון שעושים עבודה מופלאה, מופלאה לשמור על הביטחון של כולנו בדרכים, באלפי סיכולים, בפעולות יומיומיות יום יום לילה לילה. אני מצדיע להם ואני בטוח שכולנו מצדיעים להם והם שומרים לא רק על התושבים ביהודה ושומרון הם שומרים על הביטחון של כלנו בכל חלקי הארץ ואנחנו שומרים על הביטחון של כולנו בכל כתלי הארץ זו המשימה הראשונה שלי כראש ממשלה".

"ידידי באתי היום לשומרון כדי להצדיע קודם כל לכם. להצדיע לכם על החלוציות על רוח, על האמונה, על ההתמדה. באתי להתרשם בהתגשמות חזון הנביאים "עוד תטעי כרמים בהרי שומרון" באתי מירושלים ואני חוזר אליה בידיעה שיחד נשמור על השומרון והשומרון ישמור עלינו. אחי ואחיותיי לדרך תודה רבה לכם המשיכו להצמיח המשיכו להפיץ אור גדול, ברכות חמות ביום חגכם מזל טוב לשומרו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]