טיפול בצלוליט והצרת היקפים – הטיפולים המומלצים במרכזים המובילים - 0404
טיפול בצלוליט והצרת היקפים – הטיפולים המומלצים במרכזים המובילים צילום freepik

טיפול בצלוליט והצרת היקפים – הטיפולים המומלצים במרכזים המובילים

גם להיפטר מהצלוליט, גם להצר היקפים וגם ליהנות ממראה עור הדוק ומחוטב.

צלוליט הוא תופעה המופיעה בקרב 90% מהנשים והוא אינו קשור כלל למשקל. למעשה, גם נשים רזות סובלות מהתופעה. הצלוליט מופיע בחלקי גוף שונים ובעיקר בירכיים, מותניים, ישבן וזרועות. הצלוליט מאופיין במראה גבשושיות תת עוריות (כקליפות תפוז). הסיבה העיקרית להופעת הצלוליט היא תורשה אך מחקרים הראו כי גם עישון מרובה, תזונה לא איכותית וחוסר איזון הורמונלי עלולים לגרום לתופעה. למומחים של המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן, ניסיון רב בטיפול בצלוליט והצרת היקפים באמצעות הטכנולוגיות המובילות בעולם המביאות בו זמנית לטשטוש והעלמת מראה הצלוליט ולהצרת היקפים משמעותית לגוף לקבלת גוף חטוב ומהודק.

מהו צלוליט?

צלוליט מופיע בקרב נשים רבות לרוב, בתחילת העשור השלישי לחייהן. הצלוליט מופיע בעיקר באזורי הירכיים, הישבן, המותניים והבטן ולעיתים אף בזרועות. צלוליט הנו הצטברות שומן תת עורית אשר זרימת הדם אליה אינה טובה ואינה מספקת . הצטברות זו יוצרת מראה גבשושי תת עורי כקליפת תפוז. הצלוליט אינו קשור להשמנה והוא נגרם לרוב בשל נטייה גנטית ולראייה, גם בחורות רזות סובלות מהתופעה. הצלוליט מהווה תופעה אסתטית מטרידה הפוגעת בביטחון העצמי, בדימוי הגוף ומונעת מנשים רבות ליהנות מלבישת בגד ים ובגדים חשופים בקיץ. רשת המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן מתמחה בתחום טיפול בצלוליט והצרת היקפים וזאת באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות, היעילות והבטוחות בעולם המביאות לתוצאות מושלמות של מראה אחיד וחלק של העור, הצרת היקפים, סילוק פסולת רעלים ומצבורי שומן תת עוריים.

טיפול בצלוליט והצרת היקפים בהתאמה מלאה לכל מטופל לתוצאות מושלמות.

בפגישת הייעוץ, מאבחנים המומחים של אתר דוקטור חן את מצב דרגת הצלוליט (מ-1 ועד 5) בודקים את המרקם, האלסטיות וצבע העור וזאת על מנת לקבל את התוצאות המקסימליות הטובות ביותר של העלמת צלוליט והצרת היקפים.

טיפול בצלוליט והצרת היקפים בגלי רדיו /לייזר/ אולטרסאונד.

טכנולוגיות אלו מבוססות על קרני אור הפולטות חום ומביאות לחימום השכבה התת עורית בה ממוקם הצלוליט. החימום מביא להמרצת הדם ולניקוי הפסולת בצורה טבעית מהגוף. החימום ממס את מצבורי השומן ומביא להסתלקותם הטבעית מהגוף. השיטה אינה פולשנית, אינה כרוכה בכאבים או תופעות לוואי כשמידת ההצלחה בטיפול זה היא מעל 90%. במהלך הטיפול בגלי חום מכווצים סיבי הקולגן הישנים ונוצרים סיבי קולגן חדשים, גמישים ומשופרים יותר הבונים את העור ויוצרים הידוק. הטיפול מביא למראה אחיד וחלק של העור ולגוף חטוב יותר.

טיפול בצלוליט והצרת היקפים באמצעות חליפת וואקום

הטיפול מתבצע באמצעות חליפת ניילון שמטרתה להגן על הגוף מפני שטפי דם או סימנים אחרים. המכשיר מעסה את העור ובכך מעודד את המרצת הדם ומביא לסילוק מצבורי השומן והפסולת בגוף. הטיפול אינו כרוך בכאבים ונחשב לאחד המכשירים המתקדמים ביותר בתחום הטיפול בצלוליט והצרת היקפים המשלב עיסוי, חליפת וואקום וטיפול בהזעה.

טיפול בצלוליט והצרת היקפים בטכנולוגית VELASHAPEIII

חברת סינרון קנדלה הישראלית מביאה פריצת דרך בתחום הסרת צלוליט והצרת היקפים המשלבת 4 סוגי טכנולוגיות חדשניות בטכנולוגיות eLOS  המשלבת בו זמנית : אינפרא אדום IR תדרי רדיו RF אנרגיית וואקום מכאני לעיסוי ורולרים. טכנולוגיות אלו פועלות בו זמנית על הרקמה על ידי חימום עמוק של הרקמה ומביאות להמסת שומנים והסתלקותם בצורה טבעית מהגוף. תהליך החימום מעודד את ייצורם של סיבי קולגן חדשים ומשפר את הניקוז הלימפתי, מאיץ את חילוף החומרים בגוף וממס את תאי השומן. היתרון הבולט של מכשיר VELLASHAPEIII הוא היותו עוצמתי פי 2.5 יותר מקודמיו ובכך מאפשר להניב תוצאות כבר במהלך הטיפול הראשון. הטיפול אינו פולשני, אינו כרוך בכאבים או תופעות לוואי, אינו דורש הכנה מוקדמת ומאפשר חזרה מהירה לשגרה עוד ביום הטיפול. יעלות מכשיר ה-VELLASHAPEIII הוכחה במחקרים קליניים שבוצעו בארה"ב וכן מומלץ על ידי רופאים ומטופלים כאחד.

יתרונות הטיפול בטכנולוגית VELLASHAPEIII

 • טיפול לא פולשני וללא כאב
 • תוצאות ניכרות לעין כבר לאחר הטיפול הראשון
 • משלבת בין כמה טכנולוגיות ומביא למשכי טיפול קצרים משמעותית ולתוצאות טובות בהרבה
 • טיפולים ללא צורך בזמן החלמה המאפשרים חזרה מהירה לשגרה
 • טיפול באזורי גוף רבים
 • התאמה לכל מטופל לתוצאות אפקטיביות
 • תוצאות מהירות ושביעות רצון מלאה של מטופלים ומטפלים כאחד.

טיפול הצרת היקפים בקור עם הטכנולוגיה המתקדמת בעולם

שיטה שפותחה על ידי מדענים מאוניברסיטת הארווארד. הטיפול מאושר הן על ידי ה-FDA והן על ידי ה-CE . השיטה נחשבת לחדשנית ביותר הפועלת באמצעות המכשיר המתקדם ביותר לטיפול בהצרת היקפים ללא ניתוח, ללא פולשנות וללא כאב. השיטה נחשבת להישג המתקדם ביותר בתחום הצרת ההיקפים המחליף כל ניתוח וחוסך זמן החלמה ממושך כמו לאחר ניתוח. השיטה נחשבת לטיפול היעיל והאפקטיבי ביותר והוכח על פי מחקרים קליניים בתחום הצרת היקפים.

יתרונות טיפול הצרת היקפים בקור:

 • מאפשר פיסול באזורים בגוף על ידי השתלטות וניתוב תאי השומן אל מחוץ לגוף.
 • שיטת הקפאת שומן מורידה את הטמפרטורה של האזור המטופל. התהליך מביא לפירוק תאי השומן בתקופה שלאחר הטיפול. לאחר תהליך ההמסה עוברים תאי השומן תהליך של "מוות תאי" ויוצאים מהגוף בתהליך פיזיולוגי רגיל.
 • מתבצע בקליניקה של רופאים מומחים
 • מאושר משרד הבריאות האמריקאי FDA והאירופאי CE
 • טיפול הצרת היקפים בקור מהווה תחליף לניתוח ובכך חוסך כאבים, חתכים וזמן החלמה בהליך נוח ולא פולשני.
 • ללא תופעות לוואי לטווח ארוך ללא סיבוכים או סימנים.
 • הטיפול אורך כ-70 דקות והתוצאות נראות לעין בתוך שבועות ספורים
 • תוצאות מדהימות ואפקטיביות ביותר לטיפול בהליך פשוט וידידותי
 • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר להצרת היקפים ללא ניתוח.

טיפול בצלוליט והצרת היקפים עם המומחים של אתר דוקטור חן

רוצים להיפטר מהצלוליט? להצר היקפים? המומחים של המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן מביאים לכם את הטכנולוגיות המתקדמות בעולם המאפשרות גם להיפטר מהצלוליט וגם להצר היקפים ללא כאבים, בקלות, ללא צורך בזמן החלמה ובהתאמה אישית המאפשרת קבלת תוצאות מושלמות בתוך זמן קצר . קבעו פגישת ייעוץ ללא התחייבות וללא תשלום וקבלו את כל ההדרכה אודות השיטות המתקדמות והבטוחות בעולם לטיפול בצלוליט ולטיפול הצרת היקפים עם המומחים המובילים בתחום בפריסה ארצית ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]