זוהר לאבידר: "הממשלה עושה דברים חשובים. כמה מנדטים שווה שנאת נתניהו?" - 0404
זוהר לאבידר: ערוץ הכנסת

זוהר לאבידר: "הממשלה עושה דברים חשובים. כמה מנדטים שווה שנאת נתניהו?"

ח"כ אלי אבידר (ישראל ביתנו) ביקר הלילה (שני) את החלטת מליאת הכנסת, אשר העבירה בקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק לפיה בשעת חירום – הממשלה תוכל לקבוע תקנות שייכנסו לתוקף מיידי ורק אז הן יועברו לאישור הכנסת; וזאת במטרה לייעל את ניהול משבר הקורונה.

לדברי אבידר, ההחלטה "דורסת את הכנסת" ו"מפחיתה את אמון הציבור", על אף שהתקבלה ע"י הכנסת עצמה, ולמעשה במטרה להגן על האזרחים מפני התפשטות המגפה. בהמשך ניסה אבידר לחזק את טענותיו, תוך ציון עובדת נוכחותם של המוחים מחוץ למעון רה"מ, באותה העת.

יו"ר הקואליציה, חה"כ מיקי זוהר (הליכוד), התייחס לדבריו ואמר: "אלי, אתה באמת מאמין שהאנשים האלה הם אנשים אובייקטיביים? שאכפת להם מהמדינה? או שהם סתם שונאי נתניהו שלא יודעים לפרגן לממשלה שסוף סוף עושה דברים חשובים".

ח"כ זוהר הוסיף: "כמה מנדטים שווה שנאת נתניהו?" דבר שעליו ענה אבידר: "אם תשתפר – תהיה רבע דוד ביטן", עקיצה שלה זוהר לא נותר חייב והשיב: "אם אתה תשתפר – אתה תהיה רבע עודד פורר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]