הסרת נקודות חן ושומות - כל המידע והמרכזיים המובילים לטיפול - 0404
הסרת נקודות חן ושומות – כל המידע והמרכזיים המובילים לטיפול FREEPIK

הסרת נקודות חן ושומות – כל המידע והמרכזיים המובילים לטיפול

מהן נקודות חן ושומות? מהם ההבדלים ביניהם? מהי הסיבה הפופולרית להסרתם? כיצד ניתן להסיר נקודות חן ושומות ללא הותרת סימן או צלקת? היכן ניתן לעבור טיפול הסרת נקודות חן ושומות בלייזר עם הטכנולוגיה המתקדמת בעולם? 

נקודות חן כשמן הן, יכולות להיות מאוד חינניות ואף להוסיף יופי. אך ישנם מקרים בהן נקודות החן הן מרובות, בולטות מעל פני העור באזורים חשופים כמו פנים או ידיים ומביאות לפגיעה אסתטית במראה ואף גורמות לדימוי עצמי נמוך. לעיתים, נקודות חן או שומות עלולות להוות מטרד פיזי כשהן בולטות ומפריעות בעת הגילוח או בעת ענידת תכשיט או חזייה. רוב נגעי העור הם שפירים אך לעיתים רחוקות הם עלולים להיות קדם סרטניים. במקרים אלו חשוב לערוך בדיקת ביופסיה לשלילת ממאירות. ברשת המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן בפריסה ארצית, ניסיון ומוניטין רבים בטיפול הסרת נקודות חן ושומות באמצעות הטכנולוגיות המובילות בעולם ובהתאמה מדויקת לסוג העור, סוג הנגע, עומקו ומספר הנגעים אותם יש להסיר וזאת על מנת להגיע לתוצאות מדויקות של מראה עור אחיד וחלק ללא נקודות חן או שומות וללא צלקות או סימנים. 

מהי נקודת חן ?

נקודות חן הן ריבוי של תאים מסוג מלנוציטים המתרכזים בשכבת העור התחתונה ואחראים על ייצור פיגמנט. נקודות החן מופיעות על גבי העור וצבעם עשוי להיות בגוונים של אדום או חום, בהירים או כהים. הנגעים יכולים להיות קטנים ולבלוט מעל העור או להיות גדולים ולבלוט באופן משמעותי. לרוב, מדובר בגידולים שפירים הנוצרים באזור בו קיימת הצטברות יתר של תאי פיגמנט המלנין. 

מהי שומה?

שומה היא גידול שפיר המורכב מתאי נבוס (NEVUS). זהו נגע עור שכיח המופיע בגוונים אדמדמים או חומים. השומה מאופיינת בגבולות ישרים ומתוחמים היטב. שומות מופיעות כבר בשנה הראשונה לחיינו ומספרן הולך וגדל בגיל ההתבגרות. כאשר השומה מגרדת, מדממת, גדלה לפתע או מתרבה, אם הגבול בינה לבין העור מסביבה אינו ברור, אם היא לא סימטרית, צבעה לא אחיד ואם קוטרה עולה על ששה מילימטרים חשוב להתייעץ עם רופא עור לשלילת ממאירות. 

הסיבות העיקריות להסרת נקודות חן ושומות 

  • סיבה אסתטית– זוהי הסיבה הפופולרית ביותר להסרת נקודות חן ושומות שכן הן מפריעות אסתטית ופוגעות בדימוי העצמי של המטופל. 
  • סיבה תפקודית- שומה בולטת עלולה להפריע בעת הגילוח, סגירת חזייה או ענידת תכשיט. 
  • סיבה רפואית– חשש שמדובר בנגע ממאיר או נגע העלול להיות קדם סרטני הדורש הסרה לשם אבחון וטיפול. 

השיטה המשמשת לצורך הסרת נקודות חן ושומות נקבעת על פי הסיבה להסרתה. להסרה מטעמים אסתטיים משתמשים לרוב בטכנולוגית הלייזר ולסיבה מטעמים רפואיים כאשר קיים חשש לנגע ממאיר משתמשים בשיטה כירורגית במסגרתה נלקחת דגימה מהנגע לצורך בירור מעמיק. (ביופסיה). 

שיטות להסרת נקודות חן ושומות

כריתה– הנגע נכרת באמצעות סכין מנתחים עד לרקמה התת עורית ולאחר מכן שולי העור נתפרים . החיסרון הגדול בשיטה חודרנית זו הוא הותרת צלקת גדולה מהנגע שהוסר. 

גילוח – גילוח הנגע וצריבת בסיסו באמצעות מחט חשמלית. החיסרון הגדול בשיטה זו הוא אחוזי חזרה גבוהים של הנגע ובנוסף, השיטה מתאימה רק לנגעים המורמים מעל לפני העור. 

צריבה  בחנקן נוזלי– בשיטה זו מותז חנקן נוזלי על גבי הנגע ומביא להקפאה של התאים למוות. חסרונה הגדול של השיטה היא הותרתה של צלקת לבנה. צריבה בחנקן נוזלי מתאימה לצורך הסרת נגעים שטחיים בלבד. 

צריבה בלייזר/ מחט חשמלית – הנזק לרקמה נגרם מקרני אור או חשמל באמצעות צריבה חמה. תאי הנגע מומתים והנגע נושר כאשר שכבת עור בריאה גדלה מתחתיו. בניגוד לשיטת החנקן הנוזלי הוא אינו מותיר צלקת לבנה. השיטה מתאימה לנגעים שפירים בכל גודל ומכל סוג. ומותירה את העור חלק ללא סימן או צלקת. 

הסרת נקודות חן ושומות באמצעות טכנולוגיות הלייזר המתקדמות בעולם 

הסרת נקודות חן ושומות באמצעות טכנולוגיות לייזר חדשניות ברשת המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן , מבוססת על שיטה מתקדמת של טכנולוגיית לייזר המורכבת ממספר ידיות טיפול שלכל אחת מהן אורך גל שונה המותאם לסוג הנגע. הטיפול בטכנולוגיות הלייזר אינו פולשני, אינו כרוך בכאבים ואינו פוגע ברקמת העור העליונה. הטכנולוגיה מוגנת הפטנט נקראת MICRO NON ABLATIVE FRACTIONAL LASER TECHNOLOGY. והטיפול באמצעותה מביא ליצירת רקמת עור בריאה וחדשה המחליפה את אזור הרקמה הפגוע. השיטה המתקדמת מביאה לתוצאות טובות במיוחד בהסרת כל סוגי הנגעים ללא הותרת סימן או צלקת וזאת הודות לפעולת הייבוש והקילוף של שכבת העור העליונה בצורה טבעית. הטכנולוגיה נחשבת בטוחה לחלוטין והיא מאושרת על ידי משרד הבריאות וה-FDA. לרוב, די בטיפול אחד בלבד כדי להגיע לתוצאות מושלמות. 

יתרונות טיפול הסרת נקודות חן ושומות בלייזר :

ללא כאב – עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג ולכן אין תחושת כאב אלא תחושת חימום או צריבה בעוצמה חלשה וכמעט שאינה מורגשת 

ללא פולשנות– הטיפול אינו מצריך הרדמה, אלחוש או תפרים. הטיפול בלייזר מדויק ואינו פוגע בעור בריא.

טיפול אחד או שניים בלבד – לרוב די בטיפול אחד אך ישנם מקרים בהם נדרש טיפול נוסף. 

תוצאות מהירות – לרוב מתקבלות תוצאות זמן קצר לאחר הטיפול הראשון 

מבוצע במסגרת קליניקה – הטיפול האסתטי מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח ובתנאים נוחים וסטריליים. 

מתאים לכל סוגי העור- וכן לכל גוון עור 

ניתן לביצוע בכל ימות השנה – גם בעונת הקיץ. 

תוצאה אסתטית – תוצאה מרשימה המעניקה לעור מרקם אחיד וחלק ללא צלקת. תהליך הטיפול בלייזר מעודד יצור של קולגן המחדש את תאי העור ומביא להחלמה מהירה של הגלד. 

הטיפול המתקדם ביותר בעולם – טכנולוגית הלייזר נחשבת לטיפול מתקדם ביותר מאחר והיא מסוגלת לווסת את עוצמת החום ולהתאים את עצמה לכל סוג של נגע ללא פגיעה במרקם העור. 

מחיר אטרקטיבי- מחיר הסרת נקודות ושומות בלייזר הוא כמה מאות שקלים לנקודה ובהסרת כמות נקודות גדולה, מחיר הטיפול יורד משמעותית. 

טיפול הסרת נקודות חן ושומות בלייזר הוא הטיפול עם היתרונות הבולטים ביותר והוא מתבצע על ידי המומחים של אתר דוקטור חן בפריסה ארצית. 

המומחים שעושים לכם יופי – קדמת הטכנולוגיה קרובה אליך 

רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן בפריסה ארצית מביאה אליכם את פסגת הטכנולוגיה גם בטיפול הסרת נקודות חן ושומות. שמנו לנו למטרה לנגיש את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם לכל אחד הזקוק לטיפול הסרת נקודות חן ושומות במחיר אטרקטיבי המתבצעים על ידי טובי הרופאים והמטפלים המתמחים בהסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור בטכנולוגית לייזר של החברות המתקדמות בעולם: סינרון קנדלה ופוטונה לייזר איתן ניתן להגיע לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר ללא כל סימן או צלקת. טכנולוגיות אלו מאפשרות הסרת כל סוגי הנגעים ביניהם: נקודות חן, שומות, כתמי גיל, גושי שומן, קסנטלזמות, כתמי פיגמנטציה ועוד. 

 

יש לכם נקודות חן או שומות שאתם מעוניינים להסיר? זה הזמן ליצור קשר עם המומחים של רשת אתר דוקטור חן בקליניקה הקרובה לביתכם ולקבוע פגישת ייעוץ בה תקבלו הסבר מפורט אודות הסרת נקודות חן ושומות באמצעות הטכנולוגיות החדשניות והמובילות בעולם בהתאמה אישית לקבלת תוצאות מושלמות. 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]