מטה המאבק: "שר הביטחון אביגדור ליברמן ממשיך לשקר" - 0404
מטה המאבק: באדיבות המשפחה

מטה המאבק: "שר הביטחון אביגדור ליברמן ממשיך לשקר"

בתגובה לדברי שר הביטחון אומרים במטה המאבק 'הדר ואורון מתים לקבר ישראל': "ליברמן מוכר אשליות לציבור. לפני שהתמנה לשר הביטחון טען ליברמן שהנייה יחוסל תוך 48 שעות והנה עברו כבר 10,800 שעות וראשי החמאס עדיין צוחקים לנו בפנים. עכשיו הוא טוען שלמחבל יחיא סנוואר יש דרישות נוקשות. חבל שלישראל במקביל אין דרישות נוקשות.

משפחות גולדין ושאול דורשות כבר שלוש שנים להפוך את המשוואה: להפעיל לחץ בלתי פוסק על חמאס ולא להיכנע לטרור, להרים את המורל הלאומי ולא לשחרר מחבלים.

אבל ליברמן לא אומר אמת. הוא משחרר מחבלים, מחזיר גופות, לא מפעיל לחץ על החמאס, לא מקשיח את תנאי הכליאה של המחבלים, לא מונע את המותרות בכלא, פותח את מעבר רפיח ללא שום תמורה ומעביר לרצועת עזה אלפי משאיות עם סחורות מכל הבא ליד, לא מאמץ את דו"ח שמגר, לא ממנה מחליף לליאור לוטן באופן מיידי וממשיך להתרפס בפני מחבלי החמאס במקום להציג עמידה נחושה. הוא האחרון שיכול לקרוא לעמידה נחושה.

אנו קוראים לשר הביטחון להפסיק להתרפס בפני החמאס, להתחיל להתנהג כמו ששר ביטחון של מדינת ישראל צריך להתנהג, ולהתחיל ליישם את החלטת הממשלה מלפני שמונה חודשים, שגם היא התקבלה רק בעקבות לחץ המשפחות".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com