נתניה: שלב ב' בפרויקט בראשית בנתניה נפתח לשיווק - 0404
נתניה: שלב ב' בפרויקט בראשית בנתניה נפתח לשיווק

נתניה: שלב ב' בפרויקט בראשית בנתניה נפתח לשיווק

לאחר ששווק במלואו שלב א' בפרויקט החליטה חברת מגל מ. אביב נתניה בע"מ לפתוח לשיווק גם את שלב ב' בפרויקט בראשית בנתניה הכולל 48 יחידות דיור חדשות בבניין מגורים בן 13 קומות מגורים ועוד 2 קומות מסחר.

פרויקט בראשית בנתניה כולל בסך הכל 97 יחידות דיור על פני 2 בנייני בני 12-13 קומות כשמתחתיהן עוד 2 קומות מסחר בשטח של 3,700 מ"ר. תמהיל הדירות כולל דירות בנות 3-4 חדרים בלבד. אכלוס הפרויקט צפוי לקראת מאי 2020.

לרגל פתיחתו לשיווק של שלב ב' בפרויקט החברה מודיעה כי היא החליטה לצאת במבצע מימון מיוחד במסגרתו יוכלו רוכשי הדירות לשלם 20% בעת החתימה על ההסכם ו-80% מסכום הרכישה לקראת האכלוס.

דירת 3 חדרים בפרויקט בשטח של 88 מ"ר ועוד מרפסת בשטח של 12 מ"ר וחניה מוצעת לשיווק החל מ- 1.52 מיליון ש"ח.

דירת 4 חדרים בפרויקט בשטח של 113 מ"ר ועוד מרפסת בשטח של 14 מ"ר חניה מוצעת לשיווק החל מ- 1.65 מיליון ש"ח.

הפרויקט מוקם מעל מרכז מסחרי בין 2 קומות כשמעליהן תוקם גינה פרטית לשימוש דיירי הפרויקט בלבד. הפרויקט תוכנן על ידי האדריכל אלכס פריאון בשיתוף משרד האדריכלים טטרו. מיקומו של הפרויקט במרכז המתפתח של העיר נתניה ברחוב זנגביל אשר בקרבתו ממוקמים גני ילדים, בתי ספר, בית כנסת, היכל התרבות, קניון השרון, תחנה מרכזית לתחבורה ציבורית ועוד.

מנהל החברה ד"ר רענן כהן ציין כי "בתכנון הפרויקט חשבנו על קהל היעד, שכולל בין היתר זוגות צעירים מהעיר נתניה ומסביבתה וכן תושבי חוץ המבקשים להתגורר במרכז המתפתח העיר שעובר הליך של התפתחות והתחדשות בקצב מואץ. קצב המכירות המהיר במסגרתו שלב א' שווק במלואו בפרק זמן קצר מעיד על הביקושים הרבים להתגורר במקום".

חברת מגל מ. אביב נתניה בע"מ עוסקת בפרויקטים של התחדשות עירונית וכן בפרויקטים נוספים של יזמות בעיר נתניה.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com