טרנד חדש בחיפה: דירות מקבלן עם טכנולוגיית בית חכם במפרט הבסיסי של הדירה - 0404
+
טרנד חדש בחיפה: דירות מקבלן עם טכנולוגיית בית חכם במפרט הבסיסי של הדירה

טרנד חדש בחיפה: דירות מקבלן עם טכנולוגיית בית חכם במפרט הבסיסי של הדירה

טרנד חדש בבניני המגורים בחיפה – דירות קבלן הנמכרות עם הכנה לבית חכם כחלק מהמפרט הבסיסי של הדירה. קבוצת נקסטקום נבחרה לספק פתרון בית חכם, מבית ZIPATO, לכלל 365 הדירות בפרויקט "טורקיז" של חברת "יוסי אברהמי" במבואות הדרומיים של חיפה.

בדירות יותקנו רכיבים אלחוטיים חכמים, המאפשרים שליטה על תאורה, תריסים חשמליים, דוד ומזגן דירתי. המערכת נשלטת באמצעות תוכנת ענן מתקדמת ומוצפנת, המותקנת על כל סמארטפון/ טאבלט, ומאפשרת בניית תסריטים- דוגמת פתח/סגור בית, פתיחה חלקית של התריס החשמלי עפ"י מיקום השמש או כמות האור בבית, הדלקה של הדוד בהתאם לתנאי מזג האוויר ועוד מאות תסריטים שונים ומגוונים שהופכים את החיים לנוחים הרבה יותר.

קבוצת "נקסטקום" משווקת מזה מספר שנים את מוצרי הבית החכם מבית ZIPATO בפרויקטים רבים ברחבי הארץ ומעניקה ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות לניהול מאות יחידות בבית בודד, כהרחבה לחבילה הבסיסית  ביותר: גופי תאורה, תריסים חשמליים, מזגנים, שקעי חשמל, דודים, מערכות שמע ומולטימדיה, מערכות השקיה, סוככים, מערכות אזעקה, מערכות גילוי עשן, איתור וזיהוי אלמנטים המפוזרים בבית ועוד רבים אחרים.

לדברי נתי ריקה, סמנכ"ל טכנולוגיות ופיתוח עסקי: "בפרויקט "טורקיז" של חברת "יוסי אברהמי", אנו מתקינים את מערכת הבית החכם לכלל הדירות במבני המגורים. הבית החכם, שהיה בעבר נחלתם של מי שידו משגת, הופך היום לסטנדרט של בית מודרני. אנו מזהים דרישה גוברת לטכנולוגיה זו ואין לנו ספק שמבני מגורים בערים נוספות יאמצו את הטרנד שמובילה חיפה".