הובלת מכולות ימיות - מה חשוב לדעת - 0404
הובלת מכולות ימיות – מה חשוב לדעת freefix

הובלת מכולות ימיות – מה חשוב לדעת

הובלת מכולות ימיות מאפשרת לאחסן פריטים מגוונים בכמויות מסחריות ןשלנע אותן ממדינה למדינה . מה שרבים לא נותנים עליו את הדעת הוא שגם למכולות עצמן נדרש לדאוג לא פעם לפתרונות שינוע והובלה, כאשר יש חשיבות לגודלן ומשקלן מדובר במשימה שהיא הכל חוץ מפשוטה. החדשות הטובות הן שחברת דניאל שירותי פריקת מכולות מציעה עבורכם את חבילת השירותים המלאה, שתאפשר לתהליך להתבצע ללא דופי הובלת המכולה מנמל אשדוד או מנמל חיפה ישרות אליכם כולל סבלים לפריקת מכולות.

 

התרחישים המקובלים של הובלת מכולות

הובלת מכולות נדרשת כאשר ברוב המקרים הצורך עולה אצל גורמים מהגזר העסקי: מפעלים, חנויות, בתי עסק וכיוצא בזה. הגם שלכל הובלה יש את חוקים משלה (משקל המכולה , גודל), ברוב המקרים בהם נדרשת הובלת המכולה תידרש לאחר הובלה ימית של המטען ולאחר שיחרור המכולה מצד עמיל המכס. במילים אחרות: לאחר שהמטען מגיע לנמל, באמצעות חברת הספנות, נדרש להעביר אותו לכתובת הייעודית שלו. כאן נכנסים לפעולה עובדי דניאל בבדיקת המטען שיש להוביל , יעד המטען והבנת הצורכים של הלקוח לשירותי פריקת מכולות ,עקב המורכבות שלו ברור כי לא ניתן להתפשר במקצועיות של החברה המבצעת, שצריכה לעשות זאת בצורה יעילה, מהירה והכי חשוב בטוחה.

הובלת מכולות ניתן לבצע, ברמה המעשית, במספר דרכים תוך התאמת הציוד הרלווטי בהתאם לאופי המטען, האמצעים המרכזיים המשמשים לצורך זה הם משאיות , עגלות אסקיילית וכו'. אלה צריכות, מטבע הדברים, להיות החזקות ביותר שיש ולהיות בעלות כושר נשיאה עצום, כיאה למשקל של המכולה הממוצעת. חשוב לשים לב שיש מראש מספר סוגי מכולות, כאשר הסוג הספציפי עשוי להשפיע על האופן בו יש להוביל את המכולה הלכה למעשה: מכולה 20FIT או 40FIT, אם כי יש בנמצא גם מכולות הכוללות גג פתוח OPEN TOP. האחרון משמש לשינוע של סחורות חריגות במשקלן, מה שמצריך עגורן ומוציא מכלל אפשרות שינוע בכל דרך אחרת. מכולות 20FIT  ו 40FIT מהוות סוג פופולארי של שימוש .
אשר כוללות בסיס ומסגרת. הן מיועדות להעברת מטענים אשר לא ניתן להכניס למשאית סגורה או במידה והמטען צריך לחצות יבשות עקב הצורה הגיאוגרפית שלהם, או לחילופין מטענים ה"מצטיינים" במשקלם.

שירותים המקיפים הובלת מכולות

דניאל – פריקת מכולות היא החברה לה היחודיות בשילוב זרוע התובלה וזורע פריקת מכולות הגמישות הזו מאפשרת לנו לקחת על עצמה את כל התהליך, מ-א' ועד ת'. חברתנו מספקת שירותים לחברות הבולטות במשק הישראלי, ומחזיקה לצד זה בניסיון של יותר מ-17 שנה בפריקת וטעינת מכולות מכל סוג ולכל מטרה. העובדה שהחברה מרכזת את כל התהליך אצלה הופכת אותו ליעיל ולמהיר הרבה יותר, ולו מכיוון שאין כאן קשיי תיאום בין הספקים, מאפשרת לקיחת אחריות על כל התהליך.

המשמעות הישירה של כל אלה היא אחת: כל התהליך יתבצע ללא דופי, תוך פרק הזמן המינימלי ביותר האפשרי וכשהלקוחות זוכים לשקט נפשי לכל אורך הדרך.

אנשי דניאל – פריקת מכולות מלווים את הלקוחות לכל אורך הדרך ונמצאים שם עבורם בכל רגע נתון, עד להשלמת המשימה על הצד הטוב ביותר.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]