לוזון ישנה מערך? ורמוט צפוי לפתוח. בב''ש עובדים על הצד המנטלי - 0404
+
לוזון ישנה מערך? ורמוט צפוי לפתוח. בב"ש עובדים על הצד המנטלי יוסי שקל

לוזון ישנה מערך? ורמוט צפוי לפתוח. בב"ש עובדים על הצד המנטלי

דריכות שיא בכרמל לקראת המשחק הביתי הראשון העונה בליגה, בו תארח מכבי חיפה את האלופה הפועל באר שבע, במפגש בו הירוקים יודעים שהפסד לא בא בחשבון, במיוחד אחרי מחזור הפתיחה ואיבוד הנקודות הלא צפוי מול בני יהודה.

במועדון מודעים שהפסד נוסף ובמיוחד יכולת לא טובה והגנתית מדי עלולים ליצור כדור שלג בשלב מוקדם מאוד של העונה ומאמן הקבוצה גיא לוזון, צפוי לערוך שינוי מאותו הרכב שהפסיד לזהובים והמרכזי שבהם הוא הצבתו של גילי ורמוט בקישור הקדמי, כשגם קהת עדיין בתמונה.

עוד התלבטות של לוזון היא בין ווייסמן שלא בלט מול בני יהודה לבין עוואד, שעשה שינוי אחרי כניסתו ואף סחט פנדל, אותו החמיץ ורמוט ברשלנות כזכור. דוס סנטוס שנפגע מול בני יהודה צפוי להיות כשיר ולערוך אימון מלא לפני המשחק בראשון.

קלאוס ודמארי צפויים להיות בסגל אך ספק אם אחד מהם יפתח, רוב הסיכויים שלפחות אחד מהם ישולב כמחליף במהלך המחצית השנייה מול האלופה. במידה וגיא יחליט להפתיע אז קלאוס יוכל לפתוח מבחינת כושר משחק. לגבי השמועות על שחרורו של קוסטה, אין לכך שום אישור רשמי ובסביבה של השחקן מכחישים שזה בכלל על הפרק.

רמי גרשון עדיין לא עורך אימונים מלאים וצפוי לחזור לסגל רק לאחר הפגרה, סלליך לעומת זאת שנמצא במו"מ מתקדם ועשוי לחתום בקרוב על חוזה לשלוש שנים, יוכל להשתלב בהרכב במהירות שכן הוא מתאמן עם הקבוצה יותר משבועיים ונמצא בכושר משחק.

עסקת אלירן עטר למעשה נסגרה וממתינים לאישורו של מיץ' גולדהאר ולהודעה רשמית של הצדדים, בה יבושר שהחלוץ נמכר לצהובים תמורת כ-850 אלף יורו בסיס (לא כולל בונוסים) ובנוסף גם שלומי אזולאי יעשה את הדרך חזרה ויחזור לקבוצה בה גדל ובה הוא רוצה מאוד לשחק.

בצד של ב"ש עובדים קשה בעיקר בצד המנטלי ומלבד איתן עזריה גם אלונה ברקת וברק בכר ערכו שיחות עם השחקנים כדי לעודד אותם, זאת לאחר ההפסד הכואב וההדחה של האלופה בפלייאוף של ליגת האלופות.

ברק בכר צפוי לפתוח עם הרכב חזק והתקפי, כשאוחנה ופקהארט שלא פתחו בהפסד למאריבור אמורים לפתוח בסמי עופר ואין ספק שהולך להיות משחק מרתק ושתי הקבוצות יירצו להצהיר כוונות לקראת ההמשך, אחרי פתיחת העונה המאכזבת בליגה.

האם גם תהיה הפתעה בדמות הצגתו של מאור בוזגלו בסמי עופר? הקשר שכבר סיכם את תנאיו וצפוי לחתום רשמית בקרוב, יצפה בחבריו החדשים מהיציע ולא מן הנמנע שהמועדון יעשה משהו ספונטני במשחק מול ב"ש, מלבד טקס ההוקרה המתוכנן לאייל משומר.