ההבדלים בין מדיחי כלים - 0404
ההבדלים בין מדיחי כלים יחצ

ההבדלים בין מדיחי כלים

העולם של מכשירי חשמל למטבח (או בכלל) כבר מזמן הפך להיות חלק בלתי נפרד מעולם עיצוב הפנים של הבית. מי שמשקיע מחשבה, זמן, כסף ושירות מקצועי של איש מקצוע – לא יתפשר על הצבת מכשיר חשמל שלא מתאים בדיוק או משתלב באופן מושלם בחלל שהוא מיועד אליו. בחירה נכונה צריכה להתבצע מתוך מגוון מדיחים בעלי אפשרויות, תוכניות או תכונות שונות. מדיחי כלים איכותיים וטובים הפכו ליותר ויותר מבוקשים בשנים האחרונות ולא בכדי – בזכותם אפשר להטמיע את המדיח במטבח במקום המתאים והמושלם עבורו, בלי שהוא ייראה כמטע זר שלא מתאים לשאר האלמנטים העיצוביים ברחבי המטבח. אז מתי יתאים מדיח אינטגרלי ומתי דווקא כדאי להעדיף את החצי אינטגרלי?

 

אינטגרלי או חצי אינטגרלי?

על מנת להבין מהו מדיח חצי אינטגרלי כדאי להבין, קודם כל, מהו מדיח אינטגרלי. הכוונה היא מדיח שמשתלב מבחינה עיצובית בארונות המטבח שהוא ממוקם בינם ושהחזית שלו זהה לגמרי לחזית של שאר הארונות. על מנת שלא לבלוט כלפי חוץ – כל כפתורי ההפעלה והתאים שמיועדים לאחסן את חומרי הניקוי ממוקמים בצידו הפנימי או בחלק נסתר של הדלת. כך, המתבונן מן הצד לא יכול לדעת או לראות שיש מדיח כלים בין ארונות המטבח. מדיחים חצי אינטגרליים, אם כך, נטמעים רק באופן חלקי מבחינת המראה של המטבח וההבדל הוא שכפתורי ההפעלה שלהם ממוקמים כרגיל על חזית דלת המדיח. מדוע? מפני שהצרכן העדיף שתהיה לו האפשרות לשנות את תוכנית ההדחה או שהוא מעוניין בטיימר חיצוני, למשל.

 

לבחור בין מדיח אינטגרלי לחצי אינטגרלי

אין ספק שהבחירה תהיה מבוססת על נוחות ושימוש. יש את מי שהמראה והעיצוב של המטבח חשובים לו ביותר והוא לא ירצה שום דלת של ארון המטבח שתהיה שונה ביחס לשאר הדלתות. מכאן שבמקרים שכאלה יתאים מדיח אינטגרלי. מי שחשוב לו הפעלה או כיבוי נגישים של המדיח, אפשרות לשנות את התוכנית בעוד המדיח עובד או שרוצה לשמור לעצמו את הזכות לכבות את המדיח באמצע הפעולה – לשם כל אלה צריך שהמדיח יהיה חצי אינטגרלי. כיום קיימים מדיחי כלים חצי אינטגרליים רחבים או צרים שמתאימים לשלל שימושים, מיקומים ומטבחים ולכן נותנים מענה הולם ורחב להרבה מאד לקוחות וצרכנים.

 

מדיח כלים – החבר הכי טוב במטבח!

חצי אינטגרלי או אינטגרלי, רחב או צר, לבן או מתכתי – מדיח הכלים חייב להיות איכותי, להיות מיוצר על ידי חברה מובילה ומוכרת בעולם של מכשירי חשמל ומדיחי כלים (סימנס, בוש, קונסטרוקטה, AEG ועוד), צריך להיות בעל כמה אפשרויות הדחה שבתוכן תהיינה תוכניות חסכוניות במים ובחשמל וכמובן האופציה להפעלה מהירה בלבד. מגוון רחב של תוכניות ואפשרויות יהפכו את המדיח לחלק בלתי נפרד מההתנהלות היומיומית במטבח ויהיה נוח מאד לקבל ממנו את המענה המתאים ביותר למשפחה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]