כל מה שלא סיפרו לכם על מני נפתלי - המספרים, הטבלאות והעדויות - 0404
כל מה שלא סיפרו לכם על מני נפתלי – המספרים, הטבלאות והעדויות

כל מה שלא סיפרו לכם על מני נפתלי – המספרים, הטבלאות והעדויות

לא מפתיע שהתקשורת מסתירה מכם עובדות יסוד על מני נפתלי, המקעקעות לחלוטין את הדימוי שמנסים להדביק לו כאביר שלטון החוק. בדקתי את הדברים, והנה מה שמצאתי.

על פי תצהירים ומסמכים שהוגשו לבית המשפט בהרצליה, מני נפתלי סולק מעבודתו הקודמת לאחר שנהג באלימות קשה כלפי חברו לעבודה, רשם רישום כוזב בתצהיר קבלתו לעבודה במעון ראש הממשלה, הצהיר תצהירים שקריים לבית משפט וזייף דו”ח נוכחות שלו בעבודה. כמו כן הוגשו תלונות נגדו במשטרה על הטרדה מינית, מעשה מגונה וגניבה.

בתביעת נכות שהגיש נגד משרד הביטחון זמן קצר לפני שהחל לעבוד במעון ראש הממשלה, טען נפתלי שאינו מסוגל לעבוד ושהוא סובל מסחרחורות ונדודי שינה. אבל בתביעה שהגיש לבית הדין לעבודה נגד המדינה, טען שעבד במעון בבלפור למעלה מ-400 שעות בחודש. ברור שנפתלי משקר באחת מהגרסאות, או בשתיהן.

בעדותו בבית משפט השלום באשקלון, שם הורשע אביו בשבע עבירות תקיפה חמורות שכמעט הביאו למותו של שכנו, טען נפתלי שסיים את עבודתו במעון ראש הממשלה כדי לסייע בשיקום אביו. אבל בתביעתו נגד המדינה טען נפתלי שסיים את עבודתו בגלל שלא קיבל תקן, ולאחר מכן שינה את גרסתו ואמר שהסיבה היא התעמרות. מה שבטוח, נפתלי מתעמר בעובדות.

נתון נוסף מדהים: בשנים 2011-2012 שבהן נפתלי היה אב הבית במעון הרשמי ברחוב בלפור ההוצאות על מזון, ההוצאות על חמגשיות של אוכל מוכן שהוזמנו מבחוץ וההוצאות על מצרכים לבית כגון חומרי ניקיון – כמעט והכפילו את עצמן.

ראו את הטבלאות המצורפות. ההוצאות בשנתיים שמני נפתלי היה אב הבית במעון ראש הממשלה מזדקרות כמו מגדלי התאומים. באופן לא מפתיע ההוצאות ירדו חזרה לרמתן המקורית זמן קצר לאחר שנפתלי סיים את תפקידו ברחוב בלפור.

מעניין, האם הטענות לגבי ניפוח מספר המשתתפים בארוחות במעון הרשמי הועלו רק לגבי השנתיים שבהן כיהן נפתלי כאב הבית? האם הטענות האלו הועלו גם לגבי שנים אחרות שבהן היה ברחוב בלפור אב בית אחר? שאלות מסקרנות.

אני מבין שיש אנשים שמוכנים לבלוע את הלוקש שבתקופתו של נפתלי כאב הבית, שרה נתניהו אכלה כל יום ארוחות מחמגשיות שהיו מספיקות להשביע קבוצת כדורגל שלמה. תיכף נדון בזה. אבל האם היא גם שתתה את האקונומיקה ואכלה את הנורות? כי גם ההוצאות על מצרכי ניקיון ותחזוקה במעון הרשמי זינקו מעלה באופן לא במפתיע בתקופה שנפתלי שימש כאב הבית, וצנחו כצפוי אחרי שעזב את תפקידו.

תושב עפולה, שכנם של גיסו וגיסתו של נפתלי, התלונן במשטרה כי הוא ראה את נפתלי מביא ברכבו מדי שבוע 5-7 ארגזים של מצרכי מכולת וחומרי ניקוי ומעלה אותם לבית קרוביו. השכן העלה במשטרה את החשד כי מדובר במצרכים שנגנבו ממעון ראש הממשלה בירושלים.

תושבת עפולה התלוננה במשטרה שנפתלי נהג באלימות כלפיה כשאספה את ילדיה מבית הספר בתום יום לימודים.

עובדת מעון ראש הממשלה, צביה גורודצקי, הגישה תלונה במשטרה נגד נפתלי על הטרדה מינית ומעשה מגונה שביצע בה לטענתה שעה שניקתה את חדר השינה של ראש הממשלה ורעייתו. גרסתה נבדקה באמצעות פוליגרף שנבחר ומומן על ידי העיתון “מעריב” והיא נמצאה דוברת אמת.

איפה כל ארגוני הנשים? האם כשחביב מפגיני השמאל מני נפתלי מואשם על ידי אישה שהטריד אותה מינית, זה אינו נושא שצריך לדון בו ולברר מדוע החקירה לא הבשילה לשום דבר?

נחזור לחמגשיות… נפתלי מנסה להרחיק מעצמו את האחריות להזמנות המופרזות של חמגשיות למעון ראש הממשלה בתקופתו כאב הבית, ולהטיל את האחריות על שרה נתניהו ומשפחתה. אולם נפתלי בעצמו הודה בכתב התביעה שהגיש לבית הדין לעבודה בירושלים (19 במרץ 2014) ששרה נתניהו אמרה לו לא להזמין כל כך הרבה אוכל. בדיעבד מתברר שהגברת נתניהו צדקה. נפתלי הזמין כמות בלתי נתפסת של חמגשיות.

בשנת 2012 נפתלי הזמין למעון הרשמי בבלפור חמגשיות בסכום כולל של 158,844 ש״ח. מאחר שהמחיר הממוצע לחמגשית הוא כ-45 ₪, הסכום הכולל הנ”ל משקף רכישה של כ-3,500 חמגשיות בשנת 2012, ללא ספק מספר אסטרונומי.

אם מניחים שראש הממשלה ורעייתו שוהים בחו”ל כ-30 יום בשנה, יוצא שבני משפחת נתניהו שוהים במעון הרשמי בבלפור כ-330 ימים בשנה. ומכאן שנפתלי הזמין בממוצע כ-11 חמגשיות ביממה!

המספרים האלה מדהימים, משלוש סיבות:

ראשית, הם באים בתוספת למזון שהוכן למשפחת נתניהו במטבח המעון ברחוב בלפור כגון ארוחות בוקר, מזון מבושל וכיו”ב – מזון שלא הוזמן מבחוץ.

שנית, חלק גדול מהחמגשיות שהזמין נפתלי הובאו ממסעדות בשריות ושיפודיות בירושלים. אבל יאיר נתניהו צמחוני, ואילו אבנר ושרה נתניהו כמעט שאינם אוכלים בשר. אז לאן נעלמה כמות החמגשיות העצומה שהזמין נפתלי? מי בלע אותן? אותה קבוצת כדורגל עלומה?

שלישית, הסכומים הללו אינם כוללים את עיקר ההוצאות של ראש הממשלה על ארוחות. כמו בכל שנה, ראש הממשלה סעד גם בשנת 2012 את רוב ארוחותיו במשרדו, ולא במעון הרשמי ברחוב בלפור. ארוחות אלה הוזמנו על ידי משרד ראש הממשלה במסגרת תקציב אש״ל נפרד ומיוחד של ראש הממשלה ולא מתקציב המעון הרשמי שבו השתמש נפתלי.

בשנת 2012 הוזמנו למשרד ראש הממשלה עבור מר נתניהו ארוחות בסכום של 15,336 ש״ח, מתוך תקציב האש”ל הנפרד של ראש הממשלה. סכום דומה הוצא מאותו תקציב גם בשנת 2011. מכל זה עולה שההוצאות על רוב הארוחות של ראש הממשלה בשנים 2011-2012 אינן כלולות בתקציב האדיר שהוציא נפתלי על הזמנת חמגשיות למעון הרשמי ברחוב בלפור.

על פי עדויות של עובדי המעון בבלפור, נפתלי נהג לזרוק לפח ארוחות שהוכנו על ידי עובדי המעון, ובמקביל שיקר לגברת נתניהו ואמר לה שלא הוכן מזון כלשהו במטבח המעון בבלפור ולכן יש להזמין חמגשיות.

ובכן, לאן נעלמו כ-3,500 חמגשיות? כיוון שברור שמשפחת נתניהו לא אכלה את רובן הגדול, אז מי כן אכל אותן?

העובדות מדברות בעד עצמן:

1. כמות החמגשיות העצומה שנפתלי הזמין למעון בבלפור – לא נאכלה על ידי משפחת נתניהו.

2. את התשובה לתעלומת החמגשיות האבודות צריך לחפש אצל מני נפתלי, יקיר התקשורת, ואצלו בלבד.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com