צפו בראיון הבלעדי עם נתניהו בערוץ 20. רה״מ: ״החקירות לא מפריעות לי - אמשיך עוד שנים רבות״ - 0404
צילום: ערוץ 20

צפו בראיון הבלעדי עם נתניהו בערוץ 20. רה״מ: ״החקירות לא מפריעות לי – אמשיך עוד שנים רבות״

ראש הממשלה בנימין נתניהו העניק ראיון בלעדי לערוץ 20. בראיון שהעניק לעיתונאי שמעון ריקלין, נתניהו הבהיר כי החקירות אינן פוגעות בתפקודו ובכוונתו להמשיך בתפקידו עוד שנים רבות. נתניהו התייחס לפגישתו עם פוטין, לפגישותיו הרבות בעולם ו״הרוח הישראלית שפורשת כנפיים ברחבי העולם״ ומבהירה שאין שום בידוד, אלא ההיפך המוחלט הוא הנכון.

נתניהו, שנשאל בעניין החקירות והאם הן מפריעות לעבודתו השיב: ״לא. אני פועל היטב. אני לא אגיד לך שזה נעים, אבל אני מסוגל מגיל צעיר מאוד לנקוט בכמה פעולות במקביל ומסוגל לשמור על ההתמקדות, על הדבר העיקרי בעיני – שמירה על מדינת ישראל. אני עושה את זה… לא רוצה להגיד מסביב לשעון, כי אני ישן כמה שעות בלילה, אבל פחות או יותר, חוץ. מזה, אני עושה את זה כל הזמן ואמשיך לעשות את זה – להערכתי עוד שנים רבות״.

נתניהו הוסיף ואמר כי הוא נהנה ממה שהוא עושה: ״אני הולך לאכזב כמה אנשים ומזה אני נהנה, אבל יש לי כמה הנאות נוספות, כמו הפעולה שאתה עושה כאן – כשאתה מקדם את העניינים של מדינת ישראל. סיפוק במימוש ייעוד, והייעוד שלי לפתח, לבצר ולהגן ולשמור על מדינת ישראל. אנחנו נושאים איתנו מורשת של עם עתיד ששולח ענפים למרומים והיום במפגש עם הנשיא פוטין הוא נגע באחד השורשים שלנו, נתן לי את הספר הזה, שזה תעתיק של 20 וכמה עמודים שהיו חסרים… יש בארץ תנ״ך ראשון של רש״י שהודפס וחסרים בו כמה עמודים והוא מצא אותם בעולם באיזה מקום, כנראה בארה״ב ונתן לי את זה. אמסור את העמודים לספרייה הלאומית״.

על ״הליכודניקים החדשים״ אמר נתניהו: ״הליכודניקים החדשים הם לא ליכודניקים ולא חדשים, הם אנשי שמאל ישנים״.

על הנשיא טראמפ והניאו-נאצים, אמר נתניהו: ״אני לא רוצה להכנס לויכוח הפנימי בארה״ב אבל אני יכול להגיד בצורה חד משמעית – זה לא דבר של מה בכך. אנשים הולכים עם סיסמאות נאציות ואומרים שהם רוצים להחליף את היהודים. אמירות אנטישמיות וגזעניות. אמרתי שהתקשורת שלנו לא בדיוק כיסתה את זה והאנשים האלה צריכים לזחול בחזרה מתחת לאבן שהם יצאו ממנה. זו אמריה מאוד חריפה וזה כמובן לא כוסה ונתנו לזה כל מיני פרשניות לא רלוונטיות״.

צפו בראיון המלא (לחצו על הנגן).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com