עתיד בטוח בקריית אתא: קורס הכשרה מקצועי לבני נוער בסיכון - 0404
עתיד בטוח בקריית אתא: קורס הכשרה מקצועי לבני נוער בסיכון עיריית קריית אתא

עתיד בטוח בקריית אתא: קורס הכשרה מקצועי לבני נוער בסיכון

בשבוע שעבר התקיים טקס סיום לתוכנית "עתיד בטוח" לנוער הפועלת בשיתוף עמותת ״קרן לחיים״ במטרה לטפח את המסוגלות התעסוקתית של בני הנוער בגילאי 16-18 בעיר ולהכשיר אותם לעולם העבודה.

בתוכנית משתתפים 35 נערים ונערות תושבי העיר אשר חולקו לשתי מגמות לימוד: קונדיטוריה וטכנאות סלולאר ע"פ בחירתם. כל תלמיד השתלב בקורס הכשרה מקצועית על פי המגמה אותה בחר והועשר בסדנאות מעשיות והרצאות שהועברו על ידי אנשי מפתח בשוק העבודה בנושאי פיתוח כישורי חיים, עבודת צוות ומסוגלות תעסוקתית.

בסיום הקורס, התקיימו סיורים במקומות עבודה פוטנציאליים כאשר צוות התוכנית מלווה את בני הנוער לאורך התהליך במציאת מקומות תעסוקה, בהשתלבות בעבודה, בקשר מול המעסיקים ושמירה על זכויותיהם של בני הנוער.

מעמותת קרן לחיים נמסר כי המחזור הראשון היה מוצלח במיוחד לאור ההיענות החיובית ושיתוף הפעולה הן של בני הנוער והן של ההורים. לדברי יו״ר עמותת קרן לחיים , עו״ד גלית שמש פאוקר: "אין ספק שבני הנוער יוצאים לדרך חדשה עם כלים מעשיים אשר ישמשו אותם בעתיד התעסוקתי ויסייעו להם בגיוס לצה״ל וכן כבוגרים אשר ייצאו בעתיד לשוק העבודה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]