משפחת גולדין: "הממשלה לא עושה דבר כדי להחזיר את החיילים" - 0404
משפחת גולדין: דובר צה"ל

משפחת גולדין: "הממשלה לא עושה דבר כדי להחזיר את החיילים"

משפחתו של סגן הדר גולדין, המוחזק בידי חמאס בעזה, במחאה קשה כלפי ראש הממשלה ושרי הקבינט המדיני-בטחוני, אשר על פי הפרסומים, מתכוונים לאפשר את פתיחתו של מעבר רפיח בין הרצועה למצרים באופן קבוע מיד לאחר חג הקורבן המוסלמי בחודש הבא.

הוריו של הדר, לאה ושמחה גולדין, מסרו הבוקר: "מאחורי המילים ׳אנחנו עושים הכל על מנת להחזיר את הדר ואורון׳ ניצבת מציאות שבה לא עושים דבר על מנת להחזיר את החיילים. הממשלה מבזה את החלטות הקבינט מתחילת שנת 2017 ולא קושרת בין נושאים הומניטריים בעזה לבין השבתם של חיילי צה״ל, הדר גולדין ואורון שאול, ויתר האזרחים המוחזקים בידי חמאס.

ההחלטה לאפשר את פתיחתו של מעבר רפיח באופן קבוע, לראשונה מאז סיום מבצע ״צוק איתן״ הינה כשל ערכי ומוסרי כי מדובר בעניין הומניטרי מובהק.

מי שדואג לצרכים ההומניטריים של חמאס ותושבי רצועת עזה חייב לדרוש את הדבר האנושי והבסיסי ביותר והוא לדרוש ולהחזיר את הבנים הביתה. הדר ואורון והאזרחים מוחזקים באופן פיראטי ע״י החמאס.

אנו דורשים שראש הממשלה והקבינט יצאו ממצב של 'אפס מעשה' ויתחילו לפעול על מנת להשיב את הבנים הביתה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com