זעם בקרב המילואימניקים: הטבות רק באמצעות כרטיסי אשראי של לאומי קארד - 0404
+
זעם בקרב המילואימניקים: הטבות רק באמצעות כרטיסי אשראי של לאומי קארד

זעם בקרב המילואימניקים: הטבות רק באמצעות כרטיסי אשראי של לאומי קארד

חיילינו מהמילואים זועמים וזאת לאחר שהובהר להם באתר ההטבות ״בהצדעה״ כי מעתה עליהם להחזיק כרטיס אשראי של לאומי קארד כדי להמשיך ולקבל הטבות. 

בפייסבוק המילואים התאכזבו מאוד וכתבו לחיילי המילואים שפנו בנושא: ״מישהו כאן נרדם בשמירה. בשבוע האחרון, קיבלנו מספר פניות בקשר לשינוי שמתוכנן להיכנס לתוקף ב- 15/10 אשר יחייב כל זכאי להטבות ממועדון "בהצדעה" להנפיק כרטיס אשראי מעטם בנק אחד כדי להינות מרכישות באתר (בלעדיו לא יהיה ניתן לרכוש דבר).

אנחנו חושבים שזה לא לעניין ופוגע במי שלא מחזיק כרטיס אשראי של הבנק ולא מעוניין בעוד כרטיס נוסף.

בימים אלה נוציא מכתב לראש אכ"א ולשר הביטחון בדרישה לבטל את ההחלטה האומללה״.

מערכת חדשות 0404 פנתה גם היא לגורמים הרלוונטיים כדי למנוע את הפגיעה בחיילינו מהמילואים.

מצה״ל ומשרד הביטחון נמסר בתגובה: ״מועדון ״בהצדעה״ נוסד בשנת 2010 במטרה להיטיב עם אנשי המילואים הפעילים, התורמים למדינה. המועדון מציע מגוון רחב של הטבות בתחום הפנאי והצרכנות למשרתים בשירות מילואים פעיל.

בדומה למועדוני צרכנות רבים ועל מנת לשדרג את ההטבות לחברי המועדון, הוחלט בצה"ל ובמשרד הביטחון, לאפשר את ההטבות רק למחזיקי כרטיס האשראי של המועדון הניתן בחינם וללא כל עלות (גם לא עתידית).

משרד הביטחון וצה״ל ימשיכו לפעול על מנת להיטיב ולהביע הוקרה למשרתי המילואים ולחיילי צה״ל בכלל״.

גורם צבאי הוסיף וציין: ״ההטבות שבמסגרת מועדון בהצדעה מסובסד בכ- 15 מיליון ש״ח מדי שנה מתקציב מערכת הביטחון. ההחלטה על שימוש בכרטיס אשראי של המועדון נועד על מנת להגדיל את סבסוד ההטבות בדומה למנגון הקיים בכל מועדון צרכנות אחר.

כמאה אלף מחברי המועדון, כבר מחזיקים בכרטיס אשראי ״בהצדעה״. משרד הביטחון יודע לתת פתרונות גם למסורבי אשראי״.