ניסיון החדירה לעטרת: נבדק חשד שמדובר בגנב. צה״ל: ״האירוע מתוחקר ונמצא בבדיקה״ - 0404
ניסיון החדירה לעטרת: נבדק חשד שמדובר בגנב. צה״ל: ״האירוע מתוחקר ונמצא בבדיקה״

ניסיון החדירה לעטרת: נבדק חשד שמדובר בגנב. צה״ל: ״האירוע מתוחקר ונמצא בבדיקה״

חשוד מניח סולם על גדר היישוב ולאחר מכן נמלט מהמקום – אלה הממצאים שיש עד עתה בידי כוחותינו באשר לאירוע ניסיון החדירה ליישוב עטרת בשישי האחרון.

לחדשות 0404 נמסר כי כוחות הביטחון בודקים את נסיבות האירוע בשני כיוונים – אפשרות שמדובר בחשוד שניסה לבצע פיגוע, או בגנב שניסה לגנוב רכוש. גורמי ביטחון טוענים כי לעת עתה מתחזק כיוון החקירה כי מדובר בגנב.

האירוע החל ביום שישי בשעה 22:22 – אז הוקפצו הכוחות ביישוב עטרת בעקבות איתור סולם שהונח על גדר המערכת. במהלך סריקות שביצעו גורמי הצבא, גששים, רבש״צ עטרת וצוות הסיור היישובי, נמצאה שמיכה וכן אותרו עקבות המובילות לוואדי לכיוון העיר רוואבי. בשעה 02:07 הוחזר היישוב לשגרה, לאחר שהתברר כי לא בוצעה כל חדירה ליישוב.

בדיקת מצלמות האבטחה מאוחר יותר, העלו כי החשוד נמלט מהמקום, לאחר שהכוחות קפצו בזמן לאירוע.

מדובר צה״ל נמסר בתגובה לחדשות 0404: ״ביום שישי, 18 באוגוסט 2017, הוכרז חשש לניסיון חדירה ליישוב עטרת עקב זיהוי סולם על גדר ביישוב על ידי הרבש״ץ. מבדיקת המצלמות נראה אדם מניח את הסולם ובורח מהמקום. כוחות צה״ל קפצו לנקודה. האירוע מתוחקר ונמצא בבדיקה״.

גורם צבאי הוסיף וציין כי בצה״ל חוקרים כל אירוע קודם כל כאירוע פח״ע וזאת עד שיוכח אחרת. (בתמונה: הסולם שהונח על הגדר).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com