תביעה נגד 'אסף הרופא': הרופאים זלזלו בתלונות הקטין והותירו אותו עם צלקת בפניו - 0404
תביעה נגד 'אסף הרופא': הרופאים זלזלו בתלונות הקטין והותירו אותו עם צלקת בפניו 0404

תביעה נגד 'אסף הרופא': הרופאים זלזלו בתלונות הקטין והותירו אותו עם צלקת בפניו

נער כבן 13 עבר לפני כשנה ניתוח אוזניים בבית חולים אסף הרופא, שאחריו נחבש ראשו בתחבושת לחץ. לדברי עוה"ד רן שפירא המייצג את הנער ומשפחתו, מיד לאחר החבישה התלונן הנער מספר פעמים כי היא מפריעה לו, אך למרות שחזר על תלונתו שוב ושוב, הצוות סירב לבודקה והיא הושארה על על ראשו.

רק למחרת בצהריים, לאחר שלא הצליח לישון כל הלילה, ניאות הצוות הרפואי להסיר את החבישה, והבחין בנפיחות באזור העיניים ובכוויה משמעותית באזור מצחו של הנער. לדברי עוה"ד שפירא, הנער שוחרר מבית החולים עם נזק קשה בפניו, שהפך לצלקת מכוערת שתעטר את פניו לצמיתות.

על פי התביעה, משפחת הנער נאלצה לבטל את חגיגות בר המצווה שתוכננו לו, בשל הצלקת הגדולה המעטרת את מצחו. בתביעה נטען עוד כי הנער הפך לסגור ולמבויש, וסירב לצאת מביתו לאורך מספר חודשים.

פרופ' דן מלר, מומחה בכירורגיה פלסטית קבע, כי הצלקת הבולטת נגרמה עקב חבישת הלחץ, שלא הושמה נכון, והעריך את נכותו הצמיתה של הנער על שיעור של 15%. בצר להם פנו הורי הקטין לעוה"ד רן שפירא, אשר הגיש בשמו תביעה נגד משרד הבריאות המפעיל את בית חולים 'אסף הרופא', בטענה לנזקי גוף עקב רשלנות רפואית, בסכום המקסימלי הקבוע בחוק. התביעה נדונה בימים אלה בבית משפט השלום בתל אביב.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com