בריינסוויי מדווחת על גידול בהכנסות וגידול בצבר ל-19 מיליון דולר - 0404
בריינסוויי מדווחת על גידול בהכנסות וגידול בצבר ל-19 מיליון דולר

בריינסוויי מדווחת על גידול בהכנסות וגידול בצבר ל-19 מיליון דולר

בריינסוויי מיישמת בהצלחה את המודל העסקי החדש: גידול של 11% בהכנסות הרבעון השני ל-2.4 מ' ד'; סך ההכנסות המינימליות הצפויות בשנים הקרובות בגין הסכמי ההשכרה שנחתמו גדלו ברבעון השני ב-27% ל-19 מיליון דולר

בריינסוויי מדווחת על קבלת מסגרת אשראי מבנק מזרחי טפחות בע"מ בסך כולל של עד 6 מיליון דולר לתקופה של 42 חודשים.

יעקב מיכלין, מנכ"ל בריינסוויי: "אנו מרוצים מאוד מתוצאות הרבעון השני הממחישות את יכולתנו להפוך את בריינסוויי לחברה עם אופק צמיחה יציב וארוך טווח המתבסס על הביקוש הגובר למערכות ה-Deep TMS הייחודיות שלנו ולגידול העקבי הצפוי בביקוש להן ובשימוש בהן. מסגרת האשראי הבנקאי, בנוסף למזומנים שבידי החברה, מבטיחה את צרכי המימון של החברה למימוש יעדי החברה, במתכונתם הנוכחית וזאת ללא דילול בעלי המניות. קבלת האשראי הבנקאי מאששת את איתנות המודל העסקי החדש".

בריינסוויי, חברה מובילה המפתחת טכנולוגיה פורצת דרך לטיפול בהפרעות מוחיות, פרסמה את דוחותיה הכספיים לרבעון השני של 2017, שהינו רבעון נוסף ליישום המודל העסקי החדש בחברה המתמקד בעיקר בהשכרת מערכות ללקוחות.  

המעבר מהתמקדות במכירה למודל עסקי המבוסס בעיקר על השכרת מערכות כרוך, בשלביו הראשונים, בירידה בהכנסות שבאה לידי ביטוי באופן בולט ברבעון הראשון של השנה. ברבעון השני, החברה מציגה צמיחה של 11% בהכנסות, וצופה המשך צמיחה עקבית בהכנסות מרבעון לרבעון.

לאור שינוי המודל הפירוט להלן יתמקד בהשוואה לרבעון הראשון של שנת 2017, ולא לרבעון המקביל אשתקד.

ההכנסות ברבעון השני של 2017 הסתכמו ב-2.38 מיליון דולר, גידול של כ-11% בהשוואה להכנסות של 2.15 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2017. הכנסות החברה מהשכרת מערכות הסתכמו הרבעון בכ-1.6 מיליון דולר, כ-67% מסך הכנסות החברה.

כחלק מהמעבר ליישום מודל השכרת המערכות, בריינסוויי מפרסמת, זו הפעם השנייה, את פריסת דמי השכירות המינימאליים בגין החוזים המחייבים עליהם חתמה עם לקוחותיה עד ליום ה-30 ביוני 2017. דמי השכירות המינימאליים הצפויים להתקבל מכל חוזי ההשכרה של החברה, נכון לסוף הרבעון השני של 2017, נאמדים בהכנסות צפויות מינימליות  (לפני דמי שימוש) של 19.1 מיליון דולר, גידול של 27% בהשוואה לאומדן הכנסות צפויות מינימליות (לפני דמי שימוש) של כ-15 מיליון דולר, עליו דיווחה החברה בסוף הרבעון הראשון של 2017.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com