הליכוד: ״השמאל מציג את מני נפתלי כדמות ערכית - מדובר באדם שביצע שורה של עבירות״ - 0404
הליכוד: ״השמאל מציג את מני נפתלי כדמות ערכית – מדובר באדם שביצע שורה של עבירות״

הליכוד: ״השמאל מציג את מני נפתלי כדמות ערכית – מדובר באדם שביצע שורה של עבירות״

בליכוד תוקפים את מני נפתלי ואת השמאל המציג אותו כ״דמות ערכית וישרת דרך״.

הליכוד: ״בניסיון לנגח את ממשלת הליכוד בראשות נתניהו, מפגיני השמאל מציגים את מני נפתלי כדמות ערכית וישרת דרך. זה לא חדש, גם ערב הבחירות האחרונות לכנסת מני נפתלי כיכב בתעמולת השמאל נגד הליכוד.

בפועל, כפי שמתברר מתצהירים ומסמכים שהוגשו לפני מספר חודשים לבית משפט השלום בהרצליה, עולה כי מדובר באדם שמצהיר הצהרות כוזבות וביצע שורה של עבירות. הנה הראיות שהוצגו בבית המשפט:

בתצהיר קבלתו כעובד במעון רה״מ הצהיר נפתלי שיש לו 12 שנות לימוד (השכלה תיכונית) בעוד שבפועל סיים רק 9 שנות לימוד. הוא גם השמיט מהטופס הנ״ל את העובדה שסולק ממקום עבודתו הקודם בגין אלימות פיזית קשה נגד חברו לעבודה. בעדותו בבית משפט השלום באשקלון, שם הורשע אביו בשבע עבירות תקיפה חמורות שכמעט הביאו למותו של שכנו, טען נפתלי שסיים את עבודתו במעון רה״מ כדי לסייע בשיקום אביו, אבל בתביעתו נגד המדינה טען תחילה שסיים את עבודתו בגין אי קבלת תקן, ולאחר מכן בגין התעמרות.

בתביעה לקצין תגמולים במשרד הביטחון טען, זמן קצר לפני שהחל לעבוד במעון, שהוא סובל מסחרחורות ונדודי שינה ושאינו מסוגל לעבוד, ואילו בתביעה שהגיש לבית הדין לעבודה טען שעבד במעון למעלה מ-400 שעות בחודש (!).

תושב עפולה התלונן במשטרה שראה את נפתלי, בשנתיים בהן שימש כאב הבית במעון רה״מ, מעביר מדי שבוע לגיסו ברכב בין 5 ל-7 ארגזים של מצרכי מכולת וחומרי ניקוי, שעל פי חשדו נגנבו ממעון רה״מ.

תושבת עירו התלוננה נגדו במשטרה שנקט אלימות כלפיה. עובדת במעון ראש הממשלה התלוננה במשטרה שהוא הטריד אותה מינית בעת שניקתה את חדר השינה של ראש הממשלה ורעייתו. נפתלי הופרש מיחידת המילואים שלו עקב טענת מפקדו שהפיקוח עליו הצריך מאמצי יתר.

משטרת ישראל שללה ממנו את רישיון הנשק ונטלה את אקדחו. בהליך בבית הדין לעבודה הודה שביצע עבירות פליליות לרבות זיוף דו״ח הנוכחות שלו ושל עובד נוסף במעון.

ואם דנים במעון, רק לפני כמה חודשים הציג מני נפתלי את המטבח בקומה העליונה כ״מטבח מושלם״. אין טוב ממראה עיניים, תתרשמו בעצמכם ממראה המטבח.

אלה רק כמה עובדות על מני נפתלי שמוסתרות מעיני הציבור בניסיון של גורמים אינטרסנטיים להציגו כאביר שלטון החוק, במטרה לפגוע בראש הממשלה נתניהו, ברעייתו ובליכוד. עצוב״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com