ארדן לעיתונאי ערד ניר: ״דבריך הזוים - כל הקווים האדומים נחצו״ - 0404
ארדן לעיתונאי ערד ניר: ״דבריך הזוים – כל הקווים האדומים נחצו״ טוויטר

ארדן לעיתונאי ערד ניר: ״דבריך הזוים – כל הקווים האדומים נחצו״

השר לביטחון פנים, גלעד ארדן, הגיב הערב (מוצאי שבת) באמצעות הרשת החברתית פייסבוק לציוץ מוקדם יותר שכתב ערד ניר, ראש דסק החוץ של בערוץ 2 וכתב "הבטחתי לעצמי שלא אעסוק יותר בערד ניר אבל זה בלתי אפשרי. כל הקווים האדומים נחצים".

"אז תקשיב טוב ערד. לא הייתי מתייחס שוב לדבריך, כי הם כבר מגיעים לשלב ההזוי, אבל הואיל ואתה ראש דסק החוץ בחברת החדשות הגדולה בישראל, אין ברירה".

עוד כתב השר "'הנער' שניסה לשחוט ולרצוח היום את שוטר מג"ב בצומת תפוח הוא מחבל שפל, כן כן, בדיוק כמו זה שדרס למוות בברצלונה 14 אנשים. השוטרים הגיבורים שלנו ניטרלו אותו בדיוק כמו שצריך לעשות, ולצערי מהירי נפגע אחד השוטרים. אני מקווה שאנחנו לא צריכים להתנצל שהשוטרים לא נתנו למחבל לרצוח אותם.ועוד משהו, הבית של המחבל צריך להיהרס ויפה שעה אחת קודם".

"אז זהו ערד, זה מה שקרה בצומת תפוח הערב, ממש לא דומה לתיאור שלך בציוץ הנורא הזה. ולא, לא מדובר כאן ב"טרור חובבים" כמו שכינית אותו הערב באולפן – אלה לא חובבים. מי ששחט משפחה שלמה בחלמיש ומי שרצח 14 אנשים בברצלונה אלו רוצחים אכזריים בארץ ובעולם שהפרשנות שלהם לדת האסלאם שלהם מניעה אותם לרצוח חפים מפשע . ורק כשכולנו נבין זאת ונפעל יחד נגדם בכל הכח-ננצח".

הציוץ של ערד ניר:

טוויטר

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com